Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a renault...

Moczó Péter kérdése:

Mi a véleményetek a renault magenról első autónak venném?

Figyelt kérdés
199 700 km futott 2002/4 havi
2015. nov. 15. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
37%

betegágy

autószerelőd örlülni fog

még 10 ilyen ügyfél, és meglesz a stabil állandó bevétele

2015. nov. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
2003-as megane seniccel jártam majdnem egy évig. Adtam neki, céges, szereti. Futómű, kezelhetőség majdnem jeles. Az tényleg oké! Még a kényelemre is azt mondom, hogy vállalható, megszokható. Tartósság viszont pocsék. Ülj bele egy WV Passatba és érezhető a külömbség mind anyaghasználat, mind kényelem terén. Nincs az a bizalmatkeltő robosztusság a meganeban. Amit használtam csinált olyanokat, hogy eső közben leállt az ablaktörlő, 10 éves autón, csak a vezető oldalon működött az el.ablakemelő, bal hátul ki volt szakadva az ajtónyitó foglalata mert olyan gagyi vékony műanyagból készűlt. Aztán kétszer meghőtt, másodszorra kapott egy használt blokkot, majd szettórt valami a vátlóban, azt megunta a főnököm azt lecserélte.
2015. nov. 16. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az enyém 1999-es és ugyanaz a Phase II, mint amit kinéztél magadnak. 1.6 16V, most van benne 330 ezer körül és még nem volt megbontva a motor. Nincs vele több gond mint a többi előző autómmal. A sokat szidott elektronika német benne (Siemens), a motort a Nissan is használja az autóiban.

Azt el kell ismernem, hogy 16 évesen elkezdett rohadni a jobb oldali küszöb hátsó részénél. és nekem is ki vannak szakadva a belső ajtónyitó kilincsek hátul, és nem működik a jobb oldali tükörfűtés...

2015. nov. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2015. nov. 16. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!