Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia sr 50 mi lehet a...

Aprilia sr 50 mi lehet a gond? SOS

Figyelt kérdés
sziasztok az a gondom aprilia sr 50 70-esre van megcsinálva volt egy kis gond kirepült a gyertya kitépte a menetet megcsináltattam a menetet újra jó volt a motor ment ugyanúgy 90 nel de ki szerettem volna cserélni újra a hengerfejet ki is cseréltem és alig éri el a montor az 50 is azt is nehezen hengerfej ugyan úgy 70 es más nem lett rajta csinálva addig ment tökéletesen még nem cseréltük ki viszont más gyertyát raktam bele lehetséges hogy az az oka?
2015. nov. 17. 07:19
 1/2 Trafó1 ***** válasza:
Ha megvan a régi fej hasonlítsd össze az újjal, lehet köszörültek belőle, az hogy kilőtte a gyertyát azt jelenti, hogy nagy volt a kompresszió (vagy laza volt a gyertya) ez is tuning módszer, a gyertyának nem sok köze lehet a dologhoz, kivéve ha nem ér bele az égéstérbe mert rövid a menete.
2015. nov. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
rövid menetes a gyertya a régi hengerfejhez sincs hozzá nyúlva meg az újhoz se nem volt köszörülve meg ilyesmi
2015. nov. 17. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!