Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autólámpa polírozáshoz lenne...

Autólámpa polírozáshoz lenne egy-két ötlete valakinek, hogy hogy tudnám megoldani olcsón házilag?

Figyelt kérdés
2015. nov. 20. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Pamut rongy, fogkrém, meg 1óra/lámpa. Csiszi-csiszi.
2015. nov. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=rXHTXdlWw1w


Pont a napokban néztem ezt a videót, szerintem pont ideillik, mellesleg sok videó van amit érdemes megnézni.

2015. nov. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Megnéztem a videót,de a fogkrèmen kívűl f..om sincs hogy mit kent meg prickolt rà.
2015. nov. 20. 21:06
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlom a fogkrémet, nekem nagyon összekarcolta a búrát. (Kidobásra ítélt lámpán próbáltam.)
2015. nov. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Nem a szemcsés vájteninget kellett volna használnod:)
2015. nov. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A legolcsóbbat vettem 170 forintért. :D
2015. nov. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A fogkrémet én is kipróbáltam egy hülye youtube videó miatt. Pontosan ugyan azt a fogkrémet vettem, amit ott használtak.

Olyan karcos lett tőle, hogy alig lehetett helyrehozni. Hozzáteszem, hogy egy kanyarkövető bixenon lámpán próbáltam ki, aminek az üres búrájának darabja 200.000Ft.

Nem kicsit izzadtam le, mikor megláttam a karcokat a fogkrémtől. Szerencsére még helyre lehetett hozni, de azóta inkább nem kísérletezek a fogkrémmel.

2015. nov. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem akkor nekem kb 2000ért csinálták meg. Érdemes ezen spórolni ha utána lehet hogy még rosszabb is lesz??


Egyébként kell hozzá nagyon finom csiszolóvászon, szerintem oylan 2000es és vizesen felcsiszolod vele, utána polírpaszta és polírozógép. Valahogy így csinálták meg nekem és szűk órán belül megvolt a 2 lámpa.

2015. nov. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor majd elviszem vkihez aki megmókolja.
2015. nov. 21. 10:59
 10/10 anonim ***** válasza:

A mókolók jó sokat kérnek érte. Akár 7-8000 Ft / darab.

Vettem a Dupli-Colornál a legfinomabb 3M polírpasztát, és __nedvesen__, nem túl erősen rányomva óvatosan lepolíroztam a besárgult réteget a polikarbonátról.

Mivel ez csak átmeneti megoldás, mert védőréteg hiányában sokkal hamarabb elkezdene mattulni, vettem ugyanott két komponenű UV-álló (és UV-védő)lámpabúra lakkot. Spray-be töltik, 24 órán belül ki kell fújni, mert a múgyanta alapú lakk be van keverve az edzővel. Kifújva nagyon hamar térhálósodik, szépen fed, két rétegben elegendő kiszórni. Minden mást __teljesen___ ki kell maszkolni. A szálló köd szinte eltávolíthatatlanul ráköt mindenre, amit szabadon hagy az ember. (nekem a szélvédővel és a géptetővel kellett közdeni utána)

Az eredmény olyan mint egy új, és egy délelőtt meg lehet csinálni.

2015. nov. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!