Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik márkának van a legcsend...

Melyik márkának van a legcsendesebb dízel motorja?

Figyelt kérdés
kívülről. hallgatva mert amibe ültem A6 az audi belül csendes volt de mikor mellé állt apám 1.6tdci focusa mellé elnyomta a focus motorzaját a 10 millás audi annyi hangos dízeles hangja volt. (mindkettő 2 éves és tök gyári)
2015. nov. 21. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az új Mazda Skyactiv dízelére szavazok.
2015. nov. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
KIA, Mazda ezek nagyon halkak..
2015. nov. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pont az 1.6 TDCI-t akartam irni, nagyon csendesek és nincs is fél méter szigetelés körülöttük. Amúgy az Audi 2.0 vagy 3.0?
2015. nov. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Az ok, hogy csendes belül, de a remegő kárpittal mi lesz?

Ma napig nem ültem olan dízelben ami alapjáraton ne rezegne.

Meg kinyitod nyáron a tetőablakot és hallod, hogy kolomp kolomp kolomp kolomp. Unodritó!

Inkább tankolok 1,5X annyi benzint!

2015. nov. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Remegő kárpit?:))

Látszik, hogy nem ültél még prémium autóban:)

2015. nov. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még a benzines is remeg egy kicsit, úgyhogy erről ennyit. Persze a kárpit a csillió km-es ződséges Merciben sem rezeg, nem tudom miben ültél :))
2015. nov. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

200d(123-124),320cdi,a4, a6, c5, s80, s60 325tds, omega2.5td,golf1-2-3 nem tudom milyen fiatal jtd alfa, mazda6, stb.


Azért az S80-mazda6-a6 már nevezhető "prémium" kategóriának!


A borzalom az a golf1 volt, kerreget, kopogot, remeget, zakatolt, ott minden volt, igaz öreg népautó.



Igen minimálisan remeg,rezeg, nem nagyon de picitigen!


Igen a benzines nem rezeg, ha hibátlan a motortartó bak és soros hat hengeres ahol a legkevesebb nem kívánt tömegerők ébrednek. Viszont egy dologban mindig irigykedek a középmotoros vagy elsőkerekes kocsikra, hogy nekem hosszába amotor és hirtelen gázadásra üresben bebillenti picit a kasztnit, azok meg nem.

Sajnos az orrmotor-hátsó hajtásnál nem lehet keresztbe rakni és soros hat hengert főleg nem.

Egy 4hengeres MR2 igazán kellemes, hogy ott gázadásra üresbe se billen a kasztni.


Visszatérve a kérdésedre felsoroltam pár dízelt amiben ültem és igen rezeg!

2015. nov. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!