Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Oroszországban miért van...

Oroszországban miért van olyan sok amerikai autó, kamion?

Figyelt kérdés

Amikor kint jártam, az tűnt fel, hogy sok az amerikai gyártmányú autó.Jóval, több, mint Magyarországon.

Főleg Cryslerek.

De, láttam olyan böhöm nagy amerikai SUVokat is.


Magyarországon ilyesmiket elvétve látni csak.


Illetve, ami még feltűnt, hogy a kamionok többsége csőrös.

Ha jól sejtem ez az állófűtés miatt lehet.

Ugyanis, a csőrösekben több a hely a nagy teljesítményű hűtő/fűtő berendezésnek, jóval hatékonyabbak mint a nem csőrösek.



2015. nov. 22. 08:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mert olcsó a benzin egyrészt, másrészt ott aztán vannak hidegek télen, és a benzinmotor jobban viseli a kemény mínuszokat mint a dízel. (Az oroszok a mai napig gyártanak benzines teherautókat is, igaz csak belső piacra.)
2015. nov. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az oroszok is emberből vannak...elegük van az orosz gyártmányú autókból...én vezettem orosz gyártmányú kamiont, és amerikait is..ég és föld.

hát nem csodálkozom, hogy szeretik az amerikai csőröseket...egyébként a csőröst egyszerűbb szerelni, és jobban védi a sofőrt a szembejövőtől(is)


én is a csőrös híve vagyok..több a hely az ágyaknak, és nagyobb a tér minden szempontból.Még ázsiában dolgoztam egy kenworth csőrössel...nincs párja.


a klíma bárhol elfér, nem nagy helyigényű..az állófűtés sem befolyásolja az orrméretet..az nem úgy működik...van többféle.

2015. nov. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!