Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kell beállítani egy...

Hogyan kell beállítani egy Riga motor karburátorját?

Figyelt kérdés

Továbbá melyik csavar mit állít az alábbi képen?

[link]


Gondolom a felső az alapjáratot( súbert mozgatja)

na de az alsó az most a benzint állítja vagy a levegőt/ hogyan kell ezt belőni hogy jó legyen?


2015. nov. 22. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:

volt néhány rigám, de ezek életem legnehezebb hónapjai..én is a porlasztóval kínlódtam zömmel..

ha jól emléxem, a súbrt emeltem, és aztán a benzin/levegő csavart...ha pörgött, akkor vettem vissza a súbermagasságból...


nem irigyellek..

sok sikrert, és nagy türelmet.

2015. nov. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Alapjáratot nem a súberrel állítasz, eleve a súbert nem csavarral kell állítani, hanem szét kell kapni hozzá a karbit.
2015. nov. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
miért kellene ahhoz szétkapni a karbit hogy az alapjáratot állítsd?
2015. nov. 22. 17:45
 4/7 anonim ***** válasza:
2015. nov. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mint van a régi mondás is riga motor drága kincs jo ha van de jobb ha nincs. komolyra levegö és benzin keverékét kell álligatni de ugy tudom elötte van egy gomb amit nyomogatni kell ami azt jelenti meg kell usztatni a karbit benzinnel.
2015. nov. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem azt írtam, hogy az alapjárathoz kell szétszedni. A súbertű állításhoz kell szétszedni.
2015. nov. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de ebbe a fajta karburátorba nincsen súbertű
2015. nov. 22. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!