Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segiitsetek pls. Kilett...

Khhmkhhm kérdése:

Segiitsetek pls. Kilett cserelve a generator ekszijam es azota mikor inditom elkezd sipolni, nyikorog. Milehet a problema?

Figyelt kérdés

Beinditaskor csinalja kb 10-15mpig es aztan megszunik a hang.

Mit tudnek csinalni vele,mi lehet vele a problema?

Renault megane coupe 1996. 1.6benzin 8V K7M motorkod.



#Renault.megane.coupe.benzin.8V.ekszij.sipol.nyikorog.1996
2015. nov. 22. 11:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

ha nem bírod cérnával, akkor egy icipicit kiulturáltan még feszíteni kell...de óvatosan, mert egy határon tú már tönkreteheti a túl feszes szíj a csapágyat..itt a környékemen is sípol námelyik járgány, de elmúlik...nekem öt éve csinálja, azt mondta a szerelő, hogy nem feszíti meg jobban. a kezébe nyomott új szíjra is azt mondta, ezzel is fogy sivítani pár másodpercig...


sajnos az elektromos szervo, a klíma és a lámpák indításkor nagyon terhelik a generátort...a szervóval nem tudok mit tenni, de a többit lekapcsolom pár másodpercre...

jobb ötletem nincs..

a szappan, meg a gyanta az csak a mesékbenjó..van szpré is, az szintén..

új, jóminőségű szíj, aztán valami lesz...vagy nem.

2015. nov. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a feszítőt is ki kéne cserélni. Nem mai darab már az sem és nem végtelen az élettartama. 7-8000 Ft, de utána 10 évre elfelejtheted.
2015. nov. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Csak itt a kornyeken az autoszerelok (4db) 1sem vallalta el a munkat,20-30kmt pedig nemszeretnek elmenni vele mert nemnagyon bizok az otthagyom majd megyek erte holnap modszerben.

Nekem akkor is sipol ha se lampa se semmi nincs felkapcsolva.

De pl ha beinditom sipol..abbahagyja leallitom, ujrainditom es akkor mar nem..Lehet jarni igy az autoval?

2015. nov. 22. 12:33
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem legyél türelmes kicsit, ékszíjcsere után nekem is vinnyogott, de fél éven belül abbahagyta, azóta eltelt 2 év és hibátlan.
2015. nov. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

mert a szerelők ismerik a márkát, és tudják a gyengéit...megasztán nem biztos, hogy kifizetnéd a feszítő árát..


marad a türelem...a sok újraindítás sem megoldás...sőt..

2015. nov. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mit nem fizetnek ki?? Hisz lerendeltem a feszitot...es a szijat egyutt...csak belekelett volna tenni...csak aztmondta az osszes hogy ok nemvallalnak ilyen munkat
2015. nov. 22. 12:48
 7/15 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy picit olajos lett szerelés közben .nekem is igy volt papír zsepivel megtisztottam és jó lett!!
2015. nov. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Rendben megprobalom,csak valakitol epp forditva hallottam ezt :D hogy ontsek ra olajat vagy fujjam le WD vel..
2015. nov. 22. 14:15
 9/15 anonim ***** válasza:
szerintem ne "olajoz"+ ilyenek mert azért a guminak nem tesz jót az olaj( szerintem ) de ha meg tisztitod lehet jobb lessz!
2015. nov. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem vállalják, mert egy autószerelőnek ez pitiáner feladat nem lehet érte sokat elkérni, de az időt azért el lehet vele tölteni. Nézegess videókat a TeCső-n aztán állj neki magad.
2015. nov. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!