Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Piros BMW ciki férfinak?

Piros BMW ciki férfinak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Éppen autóvásárlás előtt állok, nagyon megtetszett a BMW 420d gran coupe piros színben. Németországban elég jó áron hozzá lehet jutni használtan. Az lenne a kérdésem, hogy férfinak nem ciki a piros kocsi? Szerintem nagyon jól néz ki de nem szeretném később azért megbánni a megvásárlását mert sokan cikiznek miatta. 25/F Mielőtt bárki kötözködne, szerintem ebben semmi nagyzolási szándék nincs mivel senki nem tudja, hogy ki vagyok. Válaszokat köszönöm.

2015. nov. 22. 13:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
hogy lenne mar ciki?
2015. nov. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem az

Milyen évjárat?

Mennyi km van benne?

Dobj rá fekete alufelniket még állatabb lesz

2015. nov. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szerintem egy sportos bmw sosem lehet "nem férfias" na jó nyilván vannak elfajzott példák is, amikor azért megkérdőjelezhető, de a piros színválasztás szerintem nem az. Bár nekem nem túlságosan tetszene, pont a színe miatt, de ha neked tetszik akkor hajrá, annyira nem ciki, mint amennyire te gondolod. Fekete felnivel és sötétítéssel még vagány is lehet. :D


Dobj már egy linket pls. :D

2015. nov. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Bár én biztos benyomnám a jól megszokott lejárt, olcsó poént: Jó az autód, kis hatásszünet amíg megköszönöd és--> Férfiben nem volt? :D :D 2. voltam 22/f
2015. nov. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
jaj de nagyon vicces négyes
2015. nov. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem az

Milyen évjárat?

Mennyi km van benne?

Dobj rá fekete alufelniket még állatabb lesz

2015. nov. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

[link]


11/2014

24.657 km

Szerintem nagyon jó állapotban van. Még nem voltam BMW tulajdonos, ezért lenne egy kérdésem. Megbízható márka? Sok ismerősöm úgy csúfolja a BMW-t, hogy karácsonyfás BMW, mert a műszerfalon minden hibajelző led világít. Mennyire igaz ez? Nagyon szerviz igényes?

2015. nov. 22. 14:09
 8/16 anonim ***** válasza:
54%

Szamomra nem a piros a ciki hanem a dizel es a 4henger!

Jo a piros szinu bmw is de sor6 benzin!

2015. nov. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Na hát ez pont nem nőies autó pirosban sem. És egy nagy fekete felnivel + sötétitett ablakokkal brutál jól fog kinézni, jobban, mint bármelyik fekete vagy fehér BMW ami nagy divat ennél a márkánál.
2015. nov. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. nov. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!