Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2014 Februárjában kezdtem el...

2014 Februárjában kezdtem el a KRESZ-t tanulni, március elején lett meg a vizsgám, májusban kezdtem el vezetni,6 órát levezettem, aztán abbahagytam. Meddig van idöm befejezni?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja, hogy 2 év, de mihez számitva? Hogy szól a törvény?
2015. nov. 24. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Sikeres KRESZ vizsga napjától számolva 2 éven belül le kekk vizsgázni forgalomból is... tehát 2016 március.
2015. nov. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :)
2015. nov. 24. 20:09
 3/4 A kérdező kommentje:

Akkor az elsösegély vizsgát bármikor lerakhatom, igaz?

És gondolom ha B szintü KRESZ vizsgám lett, akkor az nem jó, hogy mopeddel rakom le a forgalmit, az autóval meg valamikor 2016 nyarán (?).

2015. nov. 25. 14:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha elkezdesz egy kategóriát, menet közben nincs lehetőség váltásra, ha B-t kezdtél, azt kell végig vinned (mellesleg a B kategóriához megkapod az AM, B1, K, T kategórákat is)

Márciusig B kategóriából sikeresen le kell vizsgáznod, vagy elvész minden, az elméleti vizsga is érvényét veszti.


Az elsősegély vizsga nincs határidőhöz kötve, az a Vöröskereszt felügyelete alá tartozik, a jogosítványszerzéshez szükséges, kötelező, amíg nem mutatod be a vizsgaigazolást, nem kapod meg a jogosítványt - de ha sikeres forgalmi vizsgát tettél, az már nem évül el, ha az elsősegély vizsgát 5 év múlva csinálod meg, akkor 5 év múlva kaphatsz jogosítványt...

2015. nov. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!