Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baja? Egyatalan...

Mi lehet a baja? Egyatalan van baja? Mit csinaljak most?

Figyelt kérdés

Udv.

Az a problemam h a kocsimbol e lfolyik a viz az utolso cseppig. Multjor teljesen felfort mar gozolt . Szerencsere nem lett hengerfejes. Elvittem szerelohoz es azt mondta h huto csere. Erre en itthon toltottem bele vizet es lattam h alul csopog ki a viz. Addig ontotem meg a motorba is meg a tartalyban is meg maradt a viz. Azota nem csopog es mef mard benne a viz nem is for fel meg semmi. Kerdezem en a huto lenne rossz akk lehetseges h egyszer semmi baja egyszer meg folyik? Szerintem nem rossz a huto. Azota semmi baja a kocsinak. Szerelo mar megvette a hutot ami 30ezer es holnap akarja beszerelni de en nem adok ki ennyit penzt mikozbe nem is ez a gaz a kocsival.

mi lehet vele? mit mondjak a szerelonek? legyen huto csere vagy ne?


2015. nov. 25. 12:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Az ilyen probléma nem szűnik meg magától, ha idős autóról van szó (10+ év) legyen kicserélve a hűtő és úgy egyáltalán, átmosva a rendszer, a csövek átnézve. Aztán nyugtod lesz efelől jó ideig.
2015. nov. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!