Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdo vagyok. Mivel kened be...

Kezdo vagyok. Mivel kened be a kocsit a teli fagyos idokre hogy fenyes legyen?

Figyelt kérdés
szoval hogy neartson meg a savas havaseso sem

2015. nov. 25. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Viasszal. A kőszöböket és a kerékdobokat, lemezeket belülről ahová felcsapódhat a víz, kifújom fújható viasszal.
2015. nov. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jobb kézi autómosókban van viaszos program. Miután lemosom rendesen utána átmegyek rajta viasszal, csak úgy dobja lefelé a vizet. Sokkal könnyebb lekezelni így az autót mintha kézzel waxolnád. Az eredmény is meggyőző.
2015. nov. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy rendszeresen viszed autómosóba, főleg télen. Én van hogy hetente viszem ha olyan az idő.

Tesznek rá viasz réteget ami nagyon hasznos. Egyébként ha gyorsan megyek és esik az eső, akkor ablaktörlőzni sem kell, mert leperegnek a vízcseppek.

2015. nov. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
milyen viaszkot vegyek, mert automoso nem nagyon van a kozelben. a neten tudok rendelni europait is?
2015. nov. 25. 21:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy európait? Európai viaszt?
2015. nov. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen. ukrajna fovarosatol nem messze elek egy faluban. a kocsit nem igazan hasznalom de feltem. az itteni kenocsok a francnak kellenek. valami tuti biztos kellene. olyan ami nallatok jol be vallt
2015. nov. 25. 21:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Turtle wax a legjobb, ha a környéken nem kapható, akkor rendelj internetről. Spray-os fújható viaszba más márkákat is szoktam venni.
2015. nov. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
utolso. tudsz segiteni a markakban?a neten tudok utan nezni , de vakon rendelni nem akarnek!
2015. nov. 25. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!