Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik a jobb?...

Szerintetek melyik a jobb? Lécci indokold meg Daewoo matiz 2 (koreai) vagy suzuki alto (indiai)?

Figyelt kérdés
A matiz formája jobban bejön de viszont règen volt egy 18 èves marutink ès nem volt rossz kocsi sőt
2015. nov. 27. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a Matizt választanám inkább, elég jól bírják a strapát, persze a Suzuki is biztos jó, de nekem valahogy nem jön be se külsőre, se műszakilag.
2015. nov. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 vatafak ***** válasza:
matiz , az se egy optikai/műszaki orgazmus de az alto-hoz képest lambo
2015. nov. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább Matiz, de autónak azért nehezen hívnám őket.
2015. nov. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy szavazat az Alto-nak. A Matiz borzasztó. 0.8-as harmatgyenge motor 8 literes fogyasztással.
2015. nov. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szüleimnek alto van. Nyilván nem egy BMW, de különösebb gond még tudtommal nem volt vele, pedig 10 éve megvan. Egy négy fős rossz anyagi helyzetű családnak(És azért elég sok rossz anyagi helyzetű család van manapság, legyünk őszinték.)szerintem megteszi. Gurul, keveset fogyaszt, és azért ANNYI hely van benne, hogy vásárolni, vagy kirándulni el lehessen menni vele.
2016. nov. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!