Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 318i vagy Wolksvagen Golf...

BMW 318i vagy Wolksvagen Golf IV 1.9TDI vagy Lada 2105? Első autónak melyik lenne a jó?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki 2 de max. 3 éven belül meg lesz az első autóm.

A fent említettek közül ti melyiket választanátok? Vagy max. 7-800E körül valami más fajtát tudnátok mondani ami ebben az árkategóriában jó? Leginkább még szombat esti, városi kocsikázgatásra használnám ezért nem árt ha sportosabb de azért hely is legyen benne a családi kirándulásokhoz. Idővel ahogy félre tudom tenni a pénz 1-2 apróbb átalakítást is szeretnék rajta végezni, hogy egyedibb legyen.


2015. nov. 29. 15:53
1 2
 1/12 dirtboy ***** válasza:
79%

BMW 318i,Golf IV 1.9TDI,Lada 2105


ezek a teljesen elütő autók hogy jöttek ki?


na meg 7-800ért lada 2105? normális vagy?


inkább gyűjts ne gondolkozz,2-3év rengeteg idő addig 66x átvariálod még hogy mit is akarsz.

2015. nov. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Trollkodni meg feszültséget gerjeszteni nagyon jó ez a kérdés!!

Komolyan venni viszont felesleges....főleg,hogy rendesen le sem tudod írni azt a bizonyos márkát rendesen!

2015. nov. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

7-800e forintért nem BMW-t kell venni. Nem is Audit.

Ladát ha nem vagy nagy igényű lehetne elsőnek 200 ezerért, azon megtanulsz dolgokat, még a szerelgetést is és nem baj ha hódriftelés közben nekifarolsz vele az útpadkának, mert olcsón javítható.

Ha modernebb, jobban kinéző autót akarsz akkor Golf, de IV-es nem biztos, hogy van jó állapotú ennyiét (ugye BMW sincs jó állapotú ennyiért, de ezzel kezdtem).

2015. nov. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A Ladát nem is 800E-ért gondoltam venni.

Ez a három meg úgy jött ki, hogy ezek azok amik tetszenek és amit meg is tudok fizetni. Eddig van 100ezrem + még két éven kerestül az ösztöndíj ami havi 8E meg még nyáron az a kicsiny diákmeló. Az meg, higy változik döntésem elég kicsi valószinőségű mivel már vagy 3 éve ezeket a kocsikat nézegetem. Gondolgoztam még Opel Calibrán de sokan mondták olyat ne vegyek mert már nagyon szétvannak hajta és sokat is kell rájuk költeni. Egyébként az álmom egy 2006-os Subaru Impreza STI de oda már kicsit komolyabb meló is kell meg ugye azt fenn is kell tartani.

2015. nov. 29. 16:15
 5/12 anonim ***** válasza:
Majd ha sikerült letenni a jogsit és maradt még valamennyi pénzed, tedd föl újra ezt a kérdést..
2015. nov. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Már közel fél éve megvan a jogsim! :D
2015. nov. 29. 16:51
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Te tudod, hogy mire vágysz, egy retró autóra, ami nagyon hangulatos és lehet élvezni, viszont sokan kinevetnek benne, és az autó megbízhatatlan (Lada), vagy valamilyen "menő" autó kell, mint a másik kettő? Én a BMW-t ajánlanám, benzinessel kevesebb a gond, meg élvezetesebb a vezetés is, viszont ebben meg sokan bunkónak fognak nézni, mert béembé.
2015. nov. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az király! Akkor már csak gyűjtögessél és olvasgassad a fórumokat! Mire összejön a lóvé, majd csak kialakul a kép is :)
2015. nov. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Akkor helyesen Volkswagen, hogy ne legyen mibe belekötni.
2015. nov. 29. 16:56
 10/12 A kérdező kommentje:

#7

Inkább a Lada felé hajlik a szívem. De ha azt melett döntök akkor abba szeretnék két kagylót is tenni meg a motort felhúzni. De tudom, hogy a papírozással és rendőrökkel sok gondom lesz ez miatt. Van egy haverom aki 320-as BMW-t vett 400k-ért de már kb. 2x ennyit kellett rákölteni mert mindig feadta valamelyik alkatrésze a szolgálatot. Így lehet marad a Golf. 3 év meg hosszú idő és ha valami közbejön még az a pénz is ugrik amit félretettem.

2015. nov. 29. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!