Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen főtengelyt vegyek?

Milyen főtengelyt vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy 99-es, am6 blokkos Aprilia RX motorom 70-es , fúrt hengerrel. Szeretnék benne főtengelyt cserélni. Nem nagyon értek hozzá, ezért szükségem lenne egy kis útmutatásra. Milyen főtengelyt vegyek bele?



2015. nov. 30. 16:25
 1/4 A kérdező kommentje:

Kicsit informálódtam és tájékoztattak, hogy nem feltétlenül kell kicserélni a komplett főtengelyt, elég csak hajtókart és a hozzá kapcsolódó alkatrészeket megvásárolni (mint pl itt : [link]

Ezek után egy újabb kérdés merült fel bennem: Honnan tudom , hogy kompletten kell cserélni, vagy elég, ha ezeket cserélem?

2015. nov. 30. 17:11
 2/4 anonim ***** válasza:
Mr. Szerelő, megmondja! Ő ért hozzá! :) Ha van baráti körben szerelő, vidd el hozzá..
2015. nov. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link] ilyen és sok sok ehhez hasonló műszerrel megméred az összes alkatrészt és minősíted két osztályba:

-cserére szükséges

-beépíthető


Utána meg beépíted az összes alkatrészt.



Hogyha a főtengelyt nem kompletten cseréled akkor ilyen alkatrésszel és pár db. célszerszámmal tudod szét iletve össze szerelni: [link]

2015. nov. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

:D

Értem, köszönöm a válaszokat . Utolsó : terveztem, hogy elviszem egy szakemberhez , aki megcsinálja, de értékelem a poént :)

2015. dec. 1. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!