Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti elcserélnétek?

Ti elcserélnétek?

Figyelt kérdés

Nos ti elcserélnétek e ?

Kezdjük az elején van egy Audi A6 2.0 Tfsi autóm 2006/8 ból.

Szedán

Szürke

Jó állapotban

Multitronic váltóval és 205000 km el

Lehetőségem adódott vagyis felajánlotta az egyik jó ismerősöm hogy cserélne velem. Én kéne még adjak mellé még 500€-t

Az övé

Audi A6 3.0 TDI quattro 2007/7 ből.

200000 km manuális váltó és színes navi de kombi illetve barna bőrrel( az enyémben a piros kis navi és fekete bőr van)

A fa benne ugyan olyan mint az enyémben

Ez Pearleffect Sötét zöld színű.

Közvetlen a facelift előtti modell hátúl ledes lámpakkal.

Nos ti elcserélnétek e ? A szervízkönyv mindkettőnek full vezetve van, lekérdezhető. Őneki jobban tetszik az enyém illetve már nincs szüksége kombi autóra, gondolom a válás...



2015. dec. 1. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem még a 2006-os audi is jó lenne tehát nem cserélném el :D
2015. dec. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én simán elcserélném :) főleg a 3.0 tdi miatt.. Kevesebbet eszik és még nyomatékosabb is.
2015. dec. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

És hol van az átverés?

Azért a 3,0 TDI-met (nekem is az van), semmi pénzért nem adnám egy gyengébb turbó-benzinesért, és az hogy kombi, nem értékcsökkentő. Vsizont kéziváltós... Tudom sokaknak előny a kéziváltó, de ebben a kategóriában nem az. Na szóval minden összevetve te nagyon jól járnál a cserével, de amit nem értek, hogy miért csak 500 eurót kell ráfizess? Ráadásul még fiatalabb is az autó.

2015. dec. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na ma voltam megnézni. Elég érdekes zöld színe van, és a szervízelt az nála azt jelenti hogy a műszerfalon középül indításkor írja 1500km to service :)) és 10k km múlva esedékes a szíjcsere. Az enyém viszont 1 hónapja volt szervízelve,úgyhogy megbízható autót ismeretlenre nem cserélek.
2015. dec. 2. 12:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Valami nem stimmel, mert a 3.0 TDI az láncos, és ha a láncot kell cserélni, ott már baj van. De írtam fennebb is, hogy túl keveset kér, úgyhogy valami nincs rendben.
2015. dec. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazad volt, tényleg nem stimmelt. :) amúgy köszi s választ Audis Tesó 👍
2015. dec. 2. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!