Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Komplett kipufogó rendszer...

Komplett kipufogó rendszer hogyan tudnék postázni, illetve futárral küldeni?

Figyelt kérdés

A súlya is elég nagy, na de a hossza miatt, hogy csomagoljam? Ekkora doboz nincs kéznél, muszáj dobozba rakni?


Futárral küldeném inkább, max. 4,000Ft-ért.



2015. dec. 2. 09:37
 1/3 A kérdező kommentje:
( Autó kipufogóról van szó, több mint 2 méter hosszú)
2015. dec. 2. 09:37
 2/3 joco5582 ***** válasza:

Szerintem megoldható, mert rendelhető új is futárral. Nyilván szét kell szedni elemeire, ahogy lehet és be kell csomagolni. Mármint, nem kocka dobozba, hanem hogy ne tudjon senkit és semmit összekenni.

Például vágsz kartondoboz lapokat, belecsavarod, barna széles ragasztóval meg áthúzod. Ha folyhat is belőle némi lötyi, akkor meg szoktam venni a legolcsóbb műanyagfóliát, és azzal az egészet 1-2 rétegben áthúzom. Az meggátolja, hogy az elcseppenő olaj, kihulló korom kijöjjön a csomagolásból. A futárcégek\MPL elég segítőkészek, a furgonba jóformán ha befér, akkor elviszik

2015. dec. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, becsomagolod így (papír+ragasztó), hogy ne szennyezhessen, és utánanézel, melyik cég milyen méretben és mennyiért viszi, 2 vagy 3 méter szokott a maximum lenni, cégenként különböző.

A posta, ha jól gondolom, 3200-ért. (Tegnap kaptam egy majdnem 30 kilós, nagy kiterjedésű dolgot ennyi díjjal.)

2015. dec. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!