Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet az elektromos hiba...

Mi lehet az elektromos hiba egy 2002-es 9-5 2. 0t-s Saabbal?

Figyelt kérdés

Mikor álló helyzetben benyomom a féket világít vele a helyzetjelző, beltérben a elakadásjelző és az ülésfűtés háttérvilágítása ezután a motortérben bekapcsol a ventilátor.... ha irányjelzőt bekapcsolom és rálépek a fékre a villogás sebessége felgyorsul. Járó motornál fékbenyomásakor elalszanak a helyzetjelzők a jobboldali irányjelző világít és csak a hátsó szélvédőn lévő féklámpa világít. Illetve tolató lámpám sincs. Lámpákat csatlakozóit hátul a kábelokat néztem csatlakozókat széthúztam. biztosítékokat is fékpedál kapcsolóját is a kábelköteget a kormány alatt az utánfutó dugaját lecsatlakoztattam a csomagtérben úgy sem lett jó . Mit nézzek még meg mire nem gondoltam ? Hol érhetnek össze ?


Az ablaktörlő ott áll meg ahol lekapcsolom tehát nem megy le a helyére ez lehet reléhiba ?


A vidd szerelőhöz válaszokat hagyjuk...



2015. dec. 2. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Közel sem biztos,hogy az a hiba,hogy valahol összezár 2 vezeték!

Tényleg el kébe vinned valami szervízbe,hogy legalább dugják rá gépre,hátha ki tudnak olvasni belőle valamit,és akkor azon a szálon már csak el lehet indulni!Mert így nehéz lesz okosat mondani!

2015. dec. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kettő az egyhez, hogy valamelyik testkábel lesz a ludas. érdemes lenne megmozgatni a kasztnihoz csavarozott testkábeleket, és nézni, hogy szűnik-e a hiba.


vagy


vidd el autovillamosságishoz.

2015. dec. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
28000 Huf ért dugják rá a gépet.(Gondolhatjátok a többi mi bekerül). Köszönöm az eddigi tippeket a testkábel csatlakozóit mindenképp megnézem. Ha van valakinek más gondolata tapasztalata készséggel elfogadom :)
2015. dec. 3. 01:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen helyre jársz te ahol 28-ért teszik rá a gépre?!?!?
2015. dec. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!