Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Debrecenben melyik a legjobb...

Debrecenben melyik a legjobb autósiskola?

Figyelt kérdés
Főleg oktatók szempontjából érdekelne.

2015. dec. 2. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy legjobb.

Vannak jók és kevésbé jók, sőt lehetnek rosszak is, de nem hiszem, hogy van olyan, akinek rálátása van az összes iskola működésére.

Az oktatók személye is megosztó szempont lehet, mert egy szigorú oktató nem feltétlenül rossz oktató, de egy mimóza lelkületű tanuló hajlamos lehet az oktatót hibáztatni mindenért, ha nem megy elég jól a vezetés.

Debrecenben nem elterjedt szokás a vizsgabiztosok megvesztegetésével vizsgázni, egyenesebb út az alapokat megtanulni, s hogy erre 30, 40, 50, vagy több óra gyakorlás szükséges elsősorban a tanulótól, de a gyakorlati oktatótól is függ.

Ha nagyon válogatós vagy, ne iskolát keress, hanem neked megfelelő gyakorlati oktatót, s vedd fel vele a kapcsolatot még a beiratkozás előtt (elvállal-e egyáltalán).

Ebben ismeretlenek nem sokat tudnak segíteni, nem ismerik a habitusodat, igényeidet, ismerőseidtől érdeklődj, akik mostanában jártak vezetni.

Debrecenben nagyon sok az autós iskola, egy iskolán belül is vannak különböző habitusú oktatók, s ha nincs előre választott oktatód, a sikeres elméleti vizsga után leosztják a tanulókat az oktatóknak.

Ők ugyan megbeszélik egymás között, hogy melyik tanuló kihez kerül, de a te szempontodból lutri az egész, ha nincs előre lebeszélve, kapsz valakit, akivel vagy jó lesz összezárva ülni az autóban, vagy nem.

2015. dec. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 CivisJoe75 válasza:
Hajdúracing
2015. dec. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez itt nem a reklám helye szerintem! Hajduracingről halottam jót és nagyon rosszat is, mint minden másik iskoláról...

Az iskola nem lényeges, már neten is lehet felkészülni, a személyednek megfelelő gyakorlati oktatót kell jól megálasztani! Ismerősöktől érdeklődj!

2015. dec. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Gondolom már nem aktuális, de leírom a tapasztaélatom, hátha mást is érdekel.

Én a Vida Autósiskolánál tanultam a barátaimmal. A KRESZ-t online csináltuk, úgyhogy arról nem tudok véleményt mondani. :/

Vezetésnél viszont mindenkinek jó tapasztalatai voltak.

Nagyon figyelmesek, türelmesek voltak az oktatók. És ami nagyon fontos, hogy megtanítottak magabiztosan és jól(remélem) vezetni.


Azért tudok több oktatóról is beszélni, mert sajnos nem tudtunk mindannyian ugyan ahhoz kerülni. Ezt kicsit sajnáltuk de megértem, hogy nincs ennyi idejük.

2019. ápr. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!