Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az f astra sebváltojába jó a...

Dbox kérdése:

Az f astra sebváltojába jó a MOL Hykomol Synt 75W-90 a saját gm piros olaja helyett?

Figyelt kérdés

2015. dec. 3. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
én valami márkátlan olajat tettem bele mivel a váltónak nincs szüksége annyira precíz kenésre
2015. dec. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
lényeges az olajmennyiség? vagy lehet az elöirtnál több
2015. dec. 3. 20:34
 3/7 anonim ***** válasza:
ha felnyitod a motorháztetőt akkor így nézve a jobb oldali féltengelynél van egy ellenőrző csavar amit kitekersz, és a váltó tetején van egy "szuszogó" amit azt hiszem egy 19 kulccsal lehet kitekerni és a nyíláson addig öntöd olajjal ameddig az ellenőrző nyíláson elkezd kifolyni az olaj ez a mennyiség 1.6 liter
2015. dec. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ráöntöttem a piros olajra a MOL Hykomol Synt 75W-90 olajat,mert azt hittem kevés az olaj, de ma kitekertem a csavart a töblet rögtön kifolyt csak a két olaj össze keveredett ez baj?
2015. dec. 3. 20:54
 5/7 anonim ***** válasza:
ha a két olaj viszkozitása azonos akkor nincsen semmit baj :)
2015. dec. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
picit eltér 75w80,75w90
2015. dec. 3. 21:26
 7/7 Zebra3328 ***** válasza:
[link] .Itt azt írják, hogy az eredeti olajat nem kell cserélni, mert a váltó élettartamáig ki kell tartania. Hogy a Hykomol mennyi ideig bírja a használatot azt nem tudom.
2015. dec. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!