Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia SR 50 Fojtás?

Aprilia SR 50 Fojtás?

Figyelt kérdés

Üdv. Azt szeretném kérdezni, hogy az Aprilia SR 50 es motorból mikor lehet kivenni a folytást? Kötelező minimum 1000KM-t menni? Mert azért az nem kevés ha belegondolok.

200-300 KM nél nemlehet például?



2015. dec. 5. 23:04
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ne gyertek ezzel a "segédmotor csak 45km/h val mehet" mert aki ezt mondja sose volt még 50 es motorja, és én ide nem autós válaszolókat várok, mivel ehhez autósok nem hinném hogy értenek. Lehetőleg az írjon akinek VOLT már 50 es motorja.
2015. dec. 6. 12:26
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül mondjuk ezt, és nem 45, hanem 40... Ha van jogsid, akkor neked kellene ezt a legjobban tudnod... Ha forgalmi vizsgán gyorsabban mész 40-nél bukta van...
2015. dec. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ja és

1. Nem autós vagyok, nemrég lett meg az AM-es jogsim nekem is.

2. Miért ne érthetne egy autós a robogókhoz?

2015. dec. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
nekem pedig azt mondták, hogy fix 50 el kell menni vizsgán hogy ne tartóztassuk fel a forgalmat.
2015. dec. 8. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!