Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket választanátok és...

Melyiket választanátok és miért? Kb 5-6 évre ha Mindegyik 2004 es áruk azonos, Dacia logan, suzuki wagon r+, daewoo kalos, renault thalia?

Figyelt kérdés
Fontos a megbízhatóság is
2015. dec. 6. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:

A sok ipari hulladék közül akkor már a vagyonőrt venném,mert az legalább megbízható!!

A többit felejtsd el!!!

2015. dec. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Daciát, de abból is inkább a Dustert.
2015. dec. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 zolooka válasza:
Nekem Loganom van Sedan 11 éves , soha nem volt vele bajom. Nyugodt szívvel ajánlom. Csak azok fikázzák,akiknek nem volt soha. Én szeretem, Te sem csalódnál benne.A Kalosnál nagyságrendekkel jobb , a sógoromnak az van...
2015. dec. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lappi válasza:

Nekem is egy 2004-es Kalosom van.Rendszeresen szervizelt, soha semmi baja nem volt.Nem rohad, és erősebb a motorja a suzukinál és logannél.

Egyébként meg mindegyikből van probléma mentes, de mindenki a saját márkájára esküszik.

2016. jan. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Lehet már kicsit későn írok, de nekünk Daewoo Kalosunk van. 2005-ös évjáratú, 63 lóerős, 1.4 motor. Ameddig volt rá garancia addig folyamatosan hordtuk Chevrole szervízbe, miután lejárt, nem látottSOHA szerelőt. Apám cserélt rajt olajat, gyertyát, ablakmosót szóval mindent. 9 évig: EREDETI GYÁRI gumik voltak rajt, ablaktörlőlapátok, fékpofák, akumulátor. 5 évig gyári izzók bírták. A mostaniak max 1-1,5 évig. Most így 11 évesen kezd rajt látszani az idő. És nem, nem garázsbatartott. A vezérműszíj 200.000 km-nél volt először cserélve. A szervízbe azt mondták elvileg 100.000 km-nél többet nem nagyon bírnak ki. A gyújtásvezetékek lettek kicserélve, az is azért, mert valami összerágta és áthúzott. Kipuffogó 3 évvel ezelőtt lett hegesztve először, de azóta évente kell. Minden elektronika működik rajt. (nem az ABS, ASR, klímára gondolok, mert olyan nincs benn, de mégis mindig mindenhova elvitt minket épségbe). Az autó minden napi használatba van még ma is. Télen-nyáron pöccre indul. 2,3 millióért árulták, 11 éve fizetjük a hitelet utánna. Mire lejár addigra 5 milliót fizetünk vissza. Megérte? Én azt mondom igen! Ebbe a kocsiba beletettek mindent. Ismétlem magam: Semmi nem romlott el rajt. Nem gyorsul le egy audit vagy egy BMW-t, de nem is kell annyiszor javítani mint azokat. Azt elfelejtettem mondani, hogy Sedan. Kb 2 éve nyitottunk egy boltot, ezzel a kocsival visszük a cuccokat (a nagykereskedéstől az út oda-vissza 180 km-er.) sokszor több mint 150.000 ft-nyi áruval van megrakva, de megy. Megy ameddig nyomod a gázt. :)
2016. márc. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!