Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 26 évesen milyen autó a...

26 évesen milyen autó a legmegfelelőbb 1. autónak? (Többi lenn)

Figyelt kérdés
1 millió körüli összeget szánnék rá. Pesten is használnám és vidékre utazáshoz is. Lényeges hogy megbízható autó legyen (viszonylag) alacsony legyen a fogyasztása, és ne legyen túl drága a fenntartása. Gondoltam az 1.3-mas Toyota Yarisra, vagy az újabb Swiftre.

2015. dec. 7. 16:07
 1/1 anonim válasza:
A Suzuki Swifteket nézegetheted nagyon igénytelen autók szerintem és nem nagy fogyasztású egyáltalán (az én BMW-mhez mérten) nekem Lada volt az első autóm és azt is tudtam vezetni ugyan úgy mint bármelyik másikat,szerintem sok lényegesség nincs abban h milyen az első autód maximum a költségeket nézve tudod bekalkulálni azt hogy mennyi enged a tárcád....remélem tudtam segíteni
2015. dec. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!