Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonnal egy Tata-Kecskemét...

Simsonnal egy Tata-Kecskemét távolság rendben megoldható? Mit vigyek magammal? Nagyjából mennyi idő alatt teljesíthető?

Figyelt kérdés
A gép 60/4-es és ducati gyújtás lesz rajta. Gyári főtengely és skf csapágyak.

2015. dec. 7. 20:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Haverom nyáron egy S51-el teljesítette Mosonmagyaróvár-Siófok távolságot minden gond nélkül.

Sokan leakarták beszélni, de semmi gond nem volt, szépen bírta a gépezet.

2015. dec. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

"Haverom nyáron ..." nem elhanyagolandó különbség, hogy most nem nyár van, de a kérdés nem is ezért értelmetlen.

A kérdezőnek kellene ismerni a Simsonját, tudni, mire képes, nem ismeretlen látnokoktól kérni jóslatokat.

Most sem mondható motorozáshoz ideálisnak a klíma, lehet ettől sokkal zordabb, bár kellemesebb idő is télen... ha bevállalja, jó utat, de ilyenkor inkább a tömegközlekedést javasolnám. Nyáron más a helyzet, akkor a motor állapotától függően, akár hosszabb túrára is bátrabban el lehet indulni.

2015. dec. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ritka meleg kabátot vigyél magaddal elsőnek, meg esetleg tartalékgyertyát, meg egy pár alapszerszámot(lapos csavarhúzó, meg valami fogót)de a Simson állapotától is függ a dolog ;)!Vigyél magaddal gumijavító készletet/jó belsőt és egy pumpát! És tarts kisebb nagyobb pihenőket, hogy kicsit pihenjen a gép. É vissza is fogsz jönni? Vagyis aznap?
2015. dec. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Aznap vagy a következő nap reggel jönnék vissza. Praktikusabb lenne átrakni nyárra gondolom.
2015. dec. 7. 22:51
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom, ha nincs hó én bevállalnám lazán. Jól beöltözve egy kitűnő kaland lehet és előnye, hogy nem melegszik annyira a motor!!! ;)
2015. dec. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Még hóban is talán! :D
2015. dec. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
És a harmadik voltam.
2015. dec. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Egy dolog mondani, hogy bevállalnád, s más megtenni azt :-)

Most nincs rossz idő, bár motorozáshoz jónak sem mondható, most van az a bizonyos "határesetes idő".

Rövid távon gond nélkül el lehet motorozni, ki lehet bírni egy 150 km-es utat, de abban már semmi élmény nincs.

Aki a téli motorozásból rendszert csinál, nyugodtan számoljon azzal, hogy néhány év múlva reumás panaszai lesznek.

Azt meg külön megnézném, hogy hóban, mínusz 5 fokban milyen pofával érkeznél meg, s milyen boldogan készülnél a vissza útra :-)

2015. dec. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nekem gyári simsonom van normálisan összerakva megszakítós gyújtással télen nyáron megy, nem tanya motor hogy jó van az úgy. nem kell vele megállni pihentetni mi a fas znak? és tudod miért? mert normális olajat keverek a benzinhez ami ken rendesen tavasztól mostanáig mentem úgy vele hogy hozzá nem nyúltam a gyújtáshoz csak sajna 1 hónapja észre vettem hogy erőtlen megnéztem a megszakító hézagot és nem volt meg a 0,4mm mert nem olajoztam és elkopott 8000km után nem csoda állítottam rajta és megint megy mint a mérgezett egér szóval ha elkopik a megszakító akkor tudom, hogy lassan olaj csere kell nagyon praktikus kis megoldás :)
2015. dec. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Te aztán már nagyon jó vagy "nem tanya motor"!!!
2015. dec. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!