Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdő vállalkozónak való...

Kezdő vállalkozónak való olcsón fenntartható, megbízható autót keresek, amibe olcsó az alkatrész. Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

A feltételek:


Ár: max 900 ezer átírással, mindennel együtt

10 évesnél fiatalabb

szervokormány

klíma

alacsony fogyasztás (városban 10, országúton 7-8 liternél többet ne egyen)


Mindegy hogy benzines vagy dízel, csak ne kelljen százezreket költeni rá. Az se baj ha nem papírból van, és jó lenne ha automata váltós is lenne, de ez nem feltétel. Leginkább városban használnám és 50 km-nél messzebb nem nagyon mennék vele. Kombi előnyben.


Toyota Corolla vagy Volkswagen Passat, esetleg Suzuki vagy Opel Astra amikre gondoltam. Chevrolet Lacettin is gondolkodtam. Meg van ez a Suzuki Forenza, ami lényegében egy jól felszerelt Aveo csak amaerikai piacra. Láttam egypárat a használtautón kevés kilométerrel. Ezekhez lehet itthon alkatrészt kapni?


2015. dec. 8. 12:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!