Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bevállalható e az 1.5 dci...

Bevállalható e az 1.5 dci motor? (~2002-2003 évjárat. )

Figyelt kérdés
Renault Tháliát, cliot, megant nézegettem 500 e. Ft-ig, főleg 16 szelepes 1.2-1.4 és motorral. Feltűnt hogy minden második dci, főleg a clio thalia. Kell e ezektől félni ha esetleg alkalmi vétel adódna műszaki állapotát tekintve? Tudom hogy elég zsebbe nyúlós lehet, ha valami beszrik a motorban.

2015. dec. 9. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk sok céges autó Kangoo és Dacia van 1.5 dci motorral. 6 fölé sehogy nem lehet vinni a fogyasztását. Kapják a gyalázást rendesen, de motorikus baja egyiknek sincs. Tudom ajánlani. Nem kell vele versenyezni, nem egy 2.0 TDI.
2015. dec. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én viszont csak rosszat tudok mondani róluk!
2015. dec. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És miket? Természetesen saját tapasztalatokat várok, az első válaszolóhoz hasonlóan
2015. dec. 9. 22:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Pontosan 1.5 dci thaliáról van szó!A volt szomszédom vette nagy pofával,hogy ez az autó,mert ez 4-5 literrel eljár!

Valóban elment annyival,már amikor egyáltalán beindult,meg egyáltalán ment!Gyakorlatilag könnyebb lenne azt felsorolni,hogy mit nem cserélt rajta!Mondjuk azt hozzá kell tenni,hogy óra szerint alig volt benne 165ezer km,erre verte is a nyálát,hogy micsoda kikímélt autót talált stb stb....de igazából nem kellett hozzá diploma,hogy lássa az ember,hogy legalább félmillió volt már abban az autóban!Nagy valószínüséggel ez is közrejátszott abban,hogy mindig baja volt!De nyilván nem egy lefingott szart kell venni,mert azzal mindegy milyen gyártó/típus csak a baj lesz vele!

2015. dec. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdekes, egy fél millió km-esről csak rosszat lehet mondani...
2015. dec. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2004 es 82 le Cliom van 30 ezret tettem bele amióta megvan, 1x hagyott ott valahol az üzemanyag szabályzó megadta magát, meg egyszer egy porlasztó, egyébként semmi gond nincs vele 320.000 km van benne.
2016. jan. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!