Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha használni akarom az ablakmo...

Ha használni akarom az ablakmosómat, a motor zúg de víz nem jön (fel van töltve), akkor nagy baj nem lehet, ugye?

Figyelt kérdés

Csak mert már egy hete lassan nem megy az ablakmosóm. Maga a motor zúg, ha megnyomom a gombot, de nem jön víz. A tartályban van víz.


Egy hete utoljára a hátsó ablakra akartam fúlyatni, de az első ablak fúvókáin kezdett kispriccelni erőtlenül. Azóta egyik irányba sem megy.



2015. dec. 11. 07:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem csúszott szét valamelyik csőkötés?
2015. dec. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Befagyott viztol eltort a szivattyu lapat, de ne legaen igazam.....
2015. dec. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Meglesem majd a csöveket. Nem vagyok túlzottan autószerelő, de remélem meg tudom oldani. :)


A víz remélem nem fagyott be, mert téli van benne, méghozzá novemberben cseréltem ki. :)

2015. dec. 11. 07:41
 4/11 anonim ***** válasza:

Akkor dugulas vagy levalt a tengelyrol a lapat.

Elso hatso kombinaltak iranyvaltassal mukodnek, egyik iranyba egyik masikba masik es ugye dc motor igy polaritasvaltas az forgasiranyt valt.

Uj szivattyu 1500ft

2015. dec. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ezt én is szeretném tudni,nekem is most az van,hogy a hátsóra nem megy víz,csak hallom a hangot.Elsőre egyébként nekem megy.
2015. dec. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 vatafak ***** válasza:
59%
fúLYatni ?! ugggh
2015. dec. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, sikerült megoldanom végül.


A cső ment szét, mint fentebb jeleztétek. :)

Vissza dugdostam a helyére és megy is. :)

2015. dec. 11. 13:41
 8/11 anonim ***** válasza:
megírnád,hogy hol ment szét?elől a motortérben?Vagy valahol hátul?Én is arra gondolok,hogy nekem valahol szétcsúszott,de elől a motortérnél elvileg ok
2015. dec. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Örülök hogy meg is oldódott a gond.

Csak gondoltam leírom még, hogy gyakori ok, hogy egér, patkány is bebújik a motorházba, és elrágják a csöveket, meg mindent amit érnek, főleg ilyenkor télen, mikor az akkumulátor langyos, és a motor még meleg ha nemrég állítottad le.

2015. dec. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nekem konkrétan tartályból csúszott ki a cső. Igaz, már másodszor, úgyhogy szerintem szigszalagoznom fog kelleni.
2015. dec. 13. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!