Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift GLS tulajdonosok...

Suzuki Swift GLS tulajdonosok segítség?

Figyelt kérdés

Ebben a típusban (2000-es ezres) van-e üzemanyag szint

jelző lámpa? Értem úgy, hogy ha már kifogyóban a benzin,

van-e erre figyelmeztető lámpa-jelzés? Vagy nincs

semmiféle s egyszer csak megáll a kocsi? Köszi a válaszokat.



2015. dec. 11. 08:56
 1/3 anonim ***** válasza:

ha jól emléxem az enyémre, akkor nem volt, állandóan a műszert kellett figyelni, pontosan hol is áll...az is igaz, hogy tűpontosan mutatta a még hátralévő mennyiséget..


tedd azt, amit én tettem még újkorában..egy kannában vigyél magaddal benzint, azt közlekedj, mint szoktál...ha már beáll a majré, hogy kevés van benne, akkor esetleg lefényképezed a műszereket, majd tovább használod, míg le nem dadog...akkor is fénykép a műszerekről...kanna elővesz, beönt a tankba, szivattyú tol, indít, örül..


igen, egyszercsak megáll a kocsi...ha nem győződsz meg a műszer pontosságáról(gépkönyv)

2015. dec. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Wadmalac ***** válasza:
73%
Nincs, a kijelző nulla vonalánál kezdődik a tartalék, onnantól orosz rulettes saccolás van. :)
2015. dec. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mikor leér a mutató teljesen motortól és persze lábtól függően még 30-70km-t lehet vele menni, szóval a tartalék olyan 3-5 liter között van.
2015. dec. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!