Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gyorsitottan menyi idő a B...

Stage96 kérdése:

Gyorsitottan menyi idő a B kategóriás jogositvány letétele (bukas nelkül)?

Figyelt kérdés
Leszeretnem rakni a jogosítvanyt minnel gyorsabban mert külföldön dolgozom menyi időbe telik? Es lehet olyat csinalni hogy elkezdem csinálom egy darabig aztan meg dolgozom abbahagyom és mikor visszaérek folytatnám (1-2hónap) anyi idő után tudok kicsit hosszab szabit kérni. Javasolnátok valami jo megbízható autós iskolat budapesten.

2015. dec. 11. 23:39
 1/6 anonim válasza:

Szia!

Én most kezdtem el,nekem egészségügyi nélkül meg minden nélkül aztmondták 4 hónap...

Szerintem neked max az 5 hónap!

Ja..a Füredihez ne menj véletlen se!

2015. dec. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem az egeszségügyi megvan
2015. dec. 12. 00:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi ideig tart gyorsítottan, de tudsz szünetet tartani a jogsi letétele közben. Az a lényeg, hogy két év alatt le kell tenned a jogsit, különben kezdheted az egészet előröl. :D Szerintem ennyi idő alatt úgy is leteszed, hogy külföldön dolgozol. Sok sikert!
2015. dec. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2 év alatt 2x is leteszem bőven köszönöm a segitseget :) esetleg ha pesten valaki tud ajanlani jó megbízható autós iskolat megköszönöm
2015. dec. 12. 00:57
 5/6 Ren-D válasza:

Szia!

Én a delfinnél raktam le majdnem 1éve 3 hónap alatt úgy hogy nem gyorsítottan voltam és vártam 1 hetet a kresz vizsgára,1 hetet az oktatóra és 3 hetet az egészségügyi vizsgára tehát nem siettem el és bő 3 hónap alatt meg volt szóval ha mindent úgy alakítasz,megtudod az idő pontokat és a legkorábbira elmész akkor 2 hónap alatt is meglehet csinálni,ha a szüneteket nem vesszük nekem is annyi volt,16 évesen kezdtem a forgalmit szóval nem lehetett mondani hogy annyira rutinos lettem volna és még így is 30 óra után elmehettem vizsgára.Ja és a kreszt is megtudod gyorsítani,emlékszem a tantermi órák hasznosak lettek volna,ha tanultam volna rá de végül semmi haszna nem volt mert a szakoe.hu -n gyakoroltam a feladatokat és ott tudtam hibátlanra fejleszteni magam szóval a 2 heti elméletet is kilőheted ha szeretnéd.

2015. dec. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát igazán csak a kreszt lehet gyorsítani. Én olyan autósiskolát keresnék, akik foglalkoznak e-learninggel, mert akkor a kresz tanfolyamot csinálhatod otthon, külföldön, bárhol, ahogy időd és kedved tartja.

Aztán ha befejezted a tananyagot, lehet kérni vizsgaidőpontot. Ezt leegyezteted, hogy itthon legyél és meg van oldva. Most nem tudom mennyi a várakozási idő épp, én másfél hónapot vártam a vizsgára.

A gyakorlati részt fel lehet darabolni, csak nem célszerű, ha közben nem tudsz gyakorolni. Könnyen kijön még az ember a gyakorlatból, a tanulóautót is meg kell megint szokni, úgyhogy ha lehet, egyben próbáld. Vagy keress valakit, aki gyakorol veled közben. Persze ha már tudsz vezetni, akkor nem gond. De ezt majd lebeszéled az oktatóval. Pesten a normálisabbaknál sajnos több hetes (hónapos) várólista van és utána is jó, ha heti 1-2 alkalmat vállalnak. A forgalmi vizsgára szintén lehet, hogy várni kell, de amikor felkészülnek érzik a tanulót, már ki szokták kérni az időpontot és mire lemegy a szükséges óraszám, addigra ott a vizsga. :)

Vidéken általában gyorsabban le lehet játszani, ilyenben nem gondolkoztál? Vagy külföldön? Ha maradsz pesten, érdemes végigérdeklődni, ilyen esetben szoktak kivételt tenni néha, jó ha előre le van beszélve minden. :)

2015. dec. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!