Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 4 es golf ban mennyi...

Egy 4 es golf ban mennyi lepapírozni egy motorcserét?

Figyelt kérdés

Valaki leírná ennek a menetét? Mármint a papírozást meg hogy kb mennyi?


Most 1.9 es tdi van benne. 1.9 PD tdi-t szeretnék bele rakni.

88 kw helyett 110kw lenne


2015. dec. 16. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Sokba kerül és sok időbe :)

Teljes dokumentáció a cseréről. Utána NKH, új forgalmi, új műszaki, stb... (ahogy halottam ez kb fél év)



De szerintem ne papíroztasd bele, a fene se fogja észrevenni hogy nem a gyári adagolós van benne csak egy "szakértő" vagyis aki tudja hol kell keresni a különbséget. Persze ez törvény ellenes, meg nem menne át műszakin (magyarországon? :) ) mármint hivatalosan.

2015. dec. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Add el és vegyél olyat amiben ez a motor van. A kocsid értékének a fele kb. bepapírozni. 300kg körül, megéri? nem..
2015. dec. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Rettenetesen bonyolult es iszonyatosan sok utanajarast igenyel. Extrem peldat tudok felhozni, de ismerosomnek egy 10 eves BMW 530d-je van es ismerossel lesz kozel 1 milla a motorcsere (es ott meg ugyanaz a motor kerul bele ami volt is benne, tehat nem fognak belekotni). Nyilvan a Golf mas teszta, de hacsak nincs ismerosod akkor egy motorcsereert papirozassal engedelyezessel egyutt tuti 300 ezer korul lesz a vegosszeg es abban meg nincs benne a motor. Mellesleg ha nem az a fajta motor kerul bele ami gyarilag volt kotekedhetnek.


Nem tudom miert akarod cserelni, de inkabb add el es vegyel egy pdtdi-t :) Amugy ha nincs baja a motornak es csak teljesitmenytobblet miatt akarod cserelni hidd el nem eri meg. A pdtdi konnyen lyukrafutas lehet (tapasztalat).


Remelem tudtam segiteni!

2015. dec. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Elozo vagyok, meg annyi az elso kommentelore reagalva, hogy az is megoldas lehet, hogy nem papiroztatod bele es akkor ha van ismerosod motorral egyutt meguszhatod olcson is, de en felnek tole, hogy valaki kiszur valamit es elkuldik hivatalos vizsgara, ott kiderul ugyis minden es az hatalmas szoporoller.
2015. dec. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem hívd fel a vizsgaállomást, ahol vizsgáztatnád.


Ezek motorkódosak, nem motorszámosak. Nem olyan nagy ördöngösség. Ha szerelték a kocsit mindkét motorral át lehet íratni. Bár szerintem sem éri meg. Nem tudom elképzelni, hogy annyira jó állapotban legyen a kocsi, hogy ez a kifizetődőbb, mint venni egy komplett kocsit.

2015. dec. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!