Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Corsa C 1. 0 benzines....

Opel Corsa C 1. 0 benzines. Vélemények?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy Opel Corsa C 1000 ccm, benzinest. 2004es kiadás. Az esetek 90%-ában max 2 személy utazik benne.


Arra bőven jó gondolom, hogy eljussak a város egyik feléből a másikba. De egy komolyabb előzést bevállalhatok vele, vagy inkább menjek biztosra? Mondjuk 5 személlyel az autóba. Bírná a motor?


A másik, hogy kb mennyit fogyaszthat az autó a legrosszabb esetben? Mondjuk télen, hideg állapotban elindulva vele, 5 személlyel.



2015. dec. 17. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:

fogyiban nincs sok eltérés az 1.0 és 1.2 között de alapjáraton simább a 4hengeres, tény a 4hengeresnél hirtelenebb jön meg a nyomaték fentebb de azért alapjáraton se gyenge.

Én inkább a 4hengerest venném.

Havernak lassan 300ekm lesz benne 2.gazdás óratekerésmentes.

Nem a legjobb kocsi, nem is egy húde extra de cserébe alig eszik.

2015. dec. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vedd az 1.2-es 75 lovas motorral. Talán fél literrel kér többet de ég föld a kettő. 5,5-7 literből el van ez a motor.
2015. dec. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Na ez nekem való kérdés.. Havernak 1 literes van nekem meg 1,2-es Lényeges különbségek, pl hogy a 3 hengeres hangosabb mintha remegne, az enyém sima. gyorsulásban 3-4 ember alatt az 1 literes hát nem rossz de messze nem valami az enyém egy picivel természetesen jobban viszi. Én egyenlőre megvagyok elégedve bár most voltak gondok a csuklókkal, de egyébként városban eddig olyan 7 liter körül jöttem ki. Keményebb előzésnél azért ha egyedül megyek nem gond, 3-3,5 ezernél keményen elkezd húzni. Egyébként még nem vagyok nagyon tapasztalt, első autóm és úgy 1,5 hónapja hajtom rendszeresen.

Ja meg az hogy 2 személyel láttad menni az nem gond szépen elférni hátul is,(2 ajós) magasságom 193 cm 100 kg-val és nem gond.

2015. dec. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!