Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet az oka, hogy nem...

Mi lehet az oka, hogy nem indul a kocsim? (punto elx)

Figyelt kérdés

2001-es (azt hiszem), 1,2-es. Ennyi amit tudok róla. Na meg persze azt, hogy 2 hónap alatt háromszor volt szervizben, a szerelő szerint nagyon fsza lett, lehet vele menni, míg a szem ellát. Megálltam, kocsi leállít, újra beindít, lefulladt. Onnantól kezdve megbszta a kutya. Akksi rendben, mégis nyekken kettőt és ennyi, nem indul be. Mivel kitartóan próbálkoztam (eléggé motivált a mögöttem álló kocsisor:), már égett szag is jött a motortérből, inkább kitoltuk az útról.. Mivel természetesen munkába jövet történt mindez, nem volt időm még megkeresni egy szerelőt (nyilván nem az eddigit..), úgyhogy csak a neten olvasgatás maradt.

Valakinek nem ismerős a probléma?

Tuudom, olasz kocsi, meg minden, de ez már nem segít. :D

A szaga eléggé megijesztett, remélem nem lesz olyan nagy baja mert felgyújtom


2015. dec. 18. 00:32
 1/7 anonim ***** válasza:
a leírásból lehet minden.gyújtás,elektronika,üzem anyag hiány.szerintem vidd el egy profi szervizbe.csnáljanak teljes diagnosztikát,a miért fizetni kell kb egy tízest max.utána eldönteted,hogy megéri e neked otthagyni a hiba kijavítására,vagy utána otthon kísérleteztek a hiba feltárás után. konkrétan nem mindég írja ki melyik alkatrész hibásodott meg,csak azt,hogy melyik rendszer részben kell keresni a hibát.ha ez van ezt ők is csak vakarózás mellett,alkatrészek cseréjéve tudják megoldani,amit persze ki kell fizetni,ha nincs nekik használt teszt darab amit ideiglenesen beszerelnek.én kérnék időpontot és megkérném egyik haveromat,hogy vontasson be.a szerviz hiba feltárástól függene mit tennék a helyedben.itthon én megpróbálnám meg keresni,de te ne tedd mert az írásodból azt veszem ki,hogy kevésbé vagy otthon a szakmában.
2015. dec. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha párat "nyekken" de nem indul be akkor nem kap nyálat a rendszer.

Nyomatni kell egy kis féktisztítót a szívótorokba,majd anyjáig forgatni ha beindult.

Ezt követően kinyomni a szemét az országúton mert el lehet lustulva

2015. dec. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ezt ne tedd a mit az a hje 2-eske mond!a brom még a hideg dízelt meg ölné.dugulást,mágnes szelepet ezzel nem lehet helyre hozni, de a motornak annyi lenne, ha beindulna. melegen állt le. annyit lehet, hogy hideg indító szprével még 1x meg próbálod mit csinál. de csak kis spricceket indítózás közben valaki segítségével. ha több a keleténél nagyon nagy baj lehet. a szerelő jól lehúzott. keress másikat,de ne ilyen mekk mestert.
2015. dec. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Punto elx benzines,Te agyas...
2015. dec. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerinted a benzines mennyivel bírná tovább hidegen,tele fújva ,padlózva ?a hengerfej föld körüli pályára állna.a motor csapágyak mint a viasz,úgy olvadnának. Te agyas.
2015. dec. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hátha valakinek hasonló problémája van, leírom mi lett a dologból. Látszik, mikor írtam ki a kérdést.. Na, mostanra derült ki mi baja. A szagot és a füstöt a kifolyt hűtővíz okozta. A kocsi motorhibas.. hengerfejes, kuplunghibás, alapjaraton nincs olajnyomas, repedt a blokk és kevés a kompresszio.
2016. máj. 1. 09:39
 7/7 A kérdező kommentje:
kuka 😃
2016. máj. 1. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!