Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A3 vagy 1-es BMW?

Audi A3 vagy 1-es BMW?

Figyelt kérdés

Tavasszal vennék egy A3-as vagy egy 1-es BMW-t. Műszakilag melyik lehet a jobb vétel? Van esetleg valami tipikus gyenge pontja valamelyiknek.

2012 körüli évjáratot szeretnék, automatát és benzineset.



2015. dec. 18. 10:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Na ez jó kérdés, mintha csak én tettem volna fel. :) Én is e kettő közül szeretnék egyet választani következő autónak jövő ősszel.

Nekem az A3 most valahogy jobban tetszik és belül valamivel tágasabbnak érzem. Meg van aki oda van a hátsó kerék hajtáért, de én maradnék az elsőnél.

2015. dec. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 TheCruve ***** válasza:

Én is pár hete tettem fel hasonló kérdést :D

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__730..

2015. dec. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Audi A3 szerintem jobb és szebb is. Mondjuk egy 1.8T és DSG váltóval társítva szuper autó lenne.
2015. dec. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Egyiket se, de ha mindenképp ezekből kell választani akor a3.

Számomra az 1es és 2es az nem bmw!

Egy bmw legyen sor6 vagy v12 és rwd meg tágas, kényelmes.

Olyan ez, mintha a fiat punton ferrari embléma lenne.

2015. dec. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én nagy dilemmában vagyok. Kívülről az A3 tetszik jobban, belűről viszont a BMW.

Összességében én jelenleg a BMW felé hajlok leginkább főleg a beltér miatt.

Úgy gondolom megbízhatóságilag nem lehet nagy különbség a kettő között. Meg ugye fiatal autókat nézegetek, kilehet fogni valóban nagyon keveset futott példányokat. Én is keveset megyek, évi 10 ezer körül. Szóval szerintem egyikkel se lenne komoly gond egy jó ideig.


2-es.

Én is Golf IV-ről váltok:)


4-es.

Nem vagy több 14 évesnél ugye?:)

2015. dec. 18. 23:08
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Több vagy 2X14nél is!

Tudod ha te nem bírod tankolni a nagy dög BMW-ket akor minek Bmw?


Csak munkábajárni napi szinten vennék egy 1es swiftet.

Ha annyira új kocsi akkor 1,9misitől jön az új lada! Abba te fingasz bele és töredéke még annak is amiben 1-2év alatt lesz akár csak egy e30/e34/e36 úgy is, ha nem M3 vagy M5 ről van szó hanem sima m20 vagy m50 blokkról.


Számomra felesleges pénzkidobás a legalsókategória legkisebb kocsijaiban ezek a drága csodák.


Merciből is ugyan ez a véleményem az A-osztályról.


Mielőtt megkérded nem 1500ért szoktam tankolni és nem két kört csapok vele a diszkó előtt, és a viszkókuplungom sincs fixre hegesztve!

2015. dec. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Te jó Isten :)

Hadoválsz itt új Ladákról meg E30-okról:)) Az ember esze megáll. Mondjuk a 44%-os értékelésedből azért látszik, hogy nem csak én tartalak idiótának:)

2015. dec. 18. 23:29
 8/10 anonim ***** válasza:

# 1-es vagyok.

Ezek szerint nem teljesen egyforma az ízlésünk. :) Persze félre ne érts, nincs ezzel semmi baj.

Nekem a BMW-ben inkább a külseje fog meg. Főleg az orra. A beltere számomra inkább olyan semmilyen. Az A3-nak meg a beltere tetszik. A letisztultság. A középkonzol és a kijelző is nagyon ízléses, de ez csak az én véleményem.

Mivel sokat megyek, főleg autópályán, nálam nem kérdés, hogy dízel motorral venném. 2.0 vagy akár 1.6-ossal is. 110 lóerő körüli teljesítmény a dízel nyomatékával nekem bőségesen elég normál közlekedésre, nem menőzni akarok vele és másokat letolni az útról, ahhoz már öreg vagyok. :)

Kb egy hónapja láttam egy 1.6-os A3-ast, full felszereltséggel 2015-ös 8000km-rel, gyári garanciával 6M-ért. Ha lett volna most lehetőségem, azonnal megvettem volna. Pár hét alatt el is vitték, amit nem csodálok. Valami ilyesmit fogok keresni jövőre.

Én egyébként egy dízel H Astráról váltanék. Ebben is megvan minden a fűthető bőr üléstől, az interaktív futóműn át a kanyarkövető xenon fényszóróig. Nagyon szeretem ma is csak már lassan kezd kiöregedni, km is van benne rendesen ezért szeretnék valami fiatalabbat.

2015. dec. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Jó akkor ne új lada legyen hanem valami más.

Kollégámnak fullextrás citroene van(dízel) mesélte a fia vett ilyen picibömöst és beszéltük, hogy még én se aki bmw rajongó nemvettem volna hanem akkor egy olyan citroen ami neki van.


A ladát azért írtam, mert nem tudom mi fér bele a keretedbe és most kedvezően olcsó, mint új kocsi!


Kényelemre: csak franciát vennék

Megbízhatóság fontos: csak toyotát

Feeling kell: akkor bmw, merci de sok ccm benzin és lehetőleg szívó(sajnos már a benzineseknél is jön a turbo meg a hengerek számának csökkenése) és lehetőleg csak rwd(sajnos az összkerék kezd elterjedni).


Így számomra az 1es és 2es osztály egy vicc, egy elméletileg tradicionális presztizs autógyártó ne gyártson ilyen kis kocsikat.


Kis méret és feeling esetén még a MINI jöhet szóba, bár autópályázni nem autópályáznék egy minivel.


Lehurrogásra visszatérve azért 1,9mFt ért 0km kocsi nem rossz ajánlat a lada még ha a kérdésben nem is szerepelt választási lehetőségnek, vagy szerintetekteljesen felejtős annak aki új kocsit akar?

2015. dec. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
95%

"sok ccm benzin és lehetőleg szívó"


Azzal lehet jampizni a tezsvírek előtt mi?:)


Szerintem meg tudod mi a vicc? Te! Meg az a sok sületlenség amit összehordasz kb minden BMW témájú kérdésnél.

Valami tipikus kisvárosi/falusi suttyó lehetsz aki elvan telve magától mert van neki egy 1 milliós, vén, szakadt E39-e aztán azt hiszi magáról, hogy ő király. Meg hangoztatja, hogy az a takony az igazi verda. Közben minden normális értékrendű ember meg csak röhög rajta, hogy "nézd a szánalmas majmot".

Szerintem mindenki jobban járna ha befejeznéd az oldalon ezt a flameelést, hogy a "BMW az benzin meg sor 6 vagy v12 meg rwd". Minden rohadt BMW-s kérdésnél ezt kell olvasni. Egy ideig még vicces voltál, de már kezd zavaró lenni. Menjél osztogassad a hülye tanácsaidat a 12 éveseknek azok majd isszák a szavaid hidd el, de a normális emberek csak röhögnek rajtad. Az új Ladáddal meg a sor 6, v12 hülyeségeddel együtt.

2015. dec. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!