Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Saab-okat mennyire okos...

Saab-okat mennyire okos döntés még venni?

Figyelt kérdés
Ugyebár nem gyártják, nem is sok van belőle. Gondolom én, így elég sokba kerül az alkatrész hozzá, többe mint vmi német prémium
2015. dec. 18. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem vennék.

Biztos van hozzá alkatrész bontóból, utángyártott...

De német "prémiumot" sem.

Én speciel Volvót vennék.

2015. dec. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De egyébként sem a legjobb választás a SAAB, még ha lenne alkatrész hosszá, akkor sem. Volvóval jobban jársz mindenképpen.
2015. dec. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy csődbe ment márka semmilyen tipusával nem szivesen szivatnám meg magam......főleg hogy a Saab olyan nagyon maradandót nem alkotott a saab 900 turbo-t leszámítva!
2015. dec. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 szántóvető ***** válasza:
de gyártani fogják,nem szűnt meg a márka.ettől függetlenül nézz valami más márkát.
2015. dec. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A volvo se alkothatott valami különlegeset, audi motor, vagy francia 1.9-es. Mondjuk ezt a dízelre értem. Nem tervezem autó vásárlást a következő 1 évben. Utána viszont 1 milláig kéne valami megbízható pályázni
2015. dec. 18. 23:52
 6/7 anonim ***** válasza:

"A volvo se alkothatott valami különlegeset, audi motor, vagy francia 1.9-es."

Csak ezek után a Volvo összedobta a saját 5 hengeres dízelét, ami a dízelpiacon eléggé problémamentesnek és megbízhatónak számít. Igaz, nicns annyi pówa benne, mint egy 4 hengeres dízelben.. xD


Alkatrész lesz hozzá, ahogy a 20 éve gyártottakhoz is van. Hogy mennyire okos döntés? A saabosok szerint az, a többiek szerint nem. Ha jót veszel akkor öröm-bódottá, ha hulladékot, mint egy munkatársam akkor akkorát szívsz, hogy talán még a blikk is lehozza...

2015. dec. 19. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az új 9-5-öt leszámítva szerintem nem kell aggódni. A többi típus már eléggé kiforrott és van hozzáértő szakember és műszer is ha hibakeresésre kerülne sor. Alkatrész van utángyártott (mint a többi autóhoz) és bontott is.
2015. dec. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!