Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy érdemes ezt csinálni?

Hogy érdemes ezt csinálni?

Figyelt kérdés
Például egy kereszteződésnél amíg várok akkor tegyem üresbe addig és kuplung fel vagy addig hagyjam 1 be benyomott kuplungal ? Melyik a jobb ha inkább többször benyomom és mindig üresbe teszem vagy maradjon tovább benyomva a kuplung és a váltó 1 be ? Mert elég sokszor van ilyen helyzet és kímélni szeretném ?

#autó #váltó #kuplung #forgalmihelyzet
2015. dec. 19. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a forgalmi helyzetnek megfelelően cselekszem. Tehát ha egy 10 autóból álló kocsisornak kell elsőbbséget adni és még az első sem ért a kereszteződéshez, akkor üresben várom ki a sorom. Ha csak 2-3 autó jön, akkor sebességben, kuplunggal. Lámpánál attól függ, hogy mikor váltott.
2015. dec. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 veterán vas ***** válasza:

Lehet "puskázni" a visszaszámláló-kiegészítő lámpát. (másodpercben mutatja a hátralevő időt) Ez biztos támpont.

Ha ilyen nincs, akkor ahogy előttem írták.....

Annyi különbséggel, hogy én már egy autónyi várakozásnál is üresbe teszem.

Különben ki hogy szereti..... de miután az egész művelet nincs egy másodperc sem, nem szívesen tartom kinyomva.

2015. dec. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kuplungnak jobb ha üresbe rakod amíg állsz.
2015. dec. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!