Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy 2 Fiat Puntom tnap...

Boxxertomi1 kérdése:

Van egy 2 Fiat Puntom tnap hazafele 2tesbe fel pörgetem 4000rik h elértem zöldet és közbe kigyulladt Motorhibát jelző kis lámpa mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Azóta is jelzi hogy valami gond van persze egyből vissza vetem a tempót és haza sietem utána néztem(A gépjármű környezetszennyezésével kapcsolatos hibákat, működési elégtelenségeket az OBD rendszer ún. MIL lámpája jelzi mind Otto-, mind dízelmotornál. Minden olyan rendszert felügyel, melynek hibája megnövelheti a gépkocsi szennyezőanyag kibocsátását. A hibákat, vagy funkciózavarokat a gépkocsi vezetője nem is biztos, hogy a kocsi menetviselkedésén érzékeli. Komolyabb meghibásodásnál, vagy komolyabb meghibásodásra vezető tüneteknél, katalizátort, koromszűrőt, a lambdaszondákat közvetlen veszélyeztetettségénél az OBD (MIL) lámpa villog. A motorirányítás kényszerfutás (szükségjárás) üzemre kapcsol(hat).) ezek után egyből viszem szervizbe csak kíváncsi vagyok mi lehet a gón kérem segítsetek

2015. dec. 20. 08:30
 1/2 anonim ***** válasza:
A MIL lámpa több ezer hibakódra világíthat. Ki kell olvasni a hibatárolót.
2015. dec. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 pitykejazmin ***** válasza:
Nézd meg nem e égett el a gyertya vezetéke.grafit szálas ezért könnyen beadja a derekát vagy ha csináltál motor mosást akkor is lehet ilyen gond.zárlatos is lehet.
2015. dec. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!