Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Punto II 1.2 HLX hogyan...

Sancer kérdése:

Fiat Punto II 1.2 HLX hogyan tudok bal első ködlámpaizzót cserélni? Van valami praktika? gyors frappáns megoldás?

Figyelt kérdés

2015. dec. 21. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy megoldás van!Leveszed a szélső műanyag hátlapot,amit egy fém biszbasz fül fog,szépen óvatosan balra kihúzod(feszíteni/tépni/cibálni nem szabad ,mert a másik végén műanyag fülek vannak amik a lámpatestbe becsúszva vezetik meg az egeszet)majd szülésznői mozdulatokkal az izzót tartó fém biszbaszt is kipattintod,kiveszed az izzót es rakhatod be az újat!!A műanyagot jól rakd vissza,mert ha szarul teszed be fog ázni/párásodni a lámpa belülről!
2015. dec. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi de bajos a baloldal mivel hiába pattintod le a fém fület nem tudod normálisan levenni a műanyagot mert utban van közvetlen az aksi melledti fekete( szerintem biztositék doboz) ezért gondoltam hátha valaki tud egy praktikus megoldást h ne bontsam el fél autot :)
2015. dec. 21. 11:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ez ilyen. Örülj hogy nem a kerékjárati ívből felnyúlva kell cserélni vagy a lökhárítót leszedve mint egyes mérnöki szégyen autókon..
2015. dec. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudom,hogy ott van a biztosíték tábla,de ez ilyen.....nincs rá semmilyen frappáns megoldás.....azért is írtam a szülésznői mozdulatokat mert alig van hely.....és valóban örülj,hogy nem kell hozzá szétbontani a fél autót,mint ahogy a 3-as írta!
2015. dec. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget és ha jól tudom H3 a ködlámpa ugye ?
2015. dec. 21. 11:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy H1 vagy H7 ....de eloszor szedd ki es utana menj el venni az a biztos!
2015. dec. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!