Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda nsr 125 Nem kap benzint...

Honda nsr 125 Nem kap benzint mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Honda nsr 125 nem kap benzint es nemindul,ha befecskendezek a karburatorba akkor pocre indul,karburatort mar kicsereltem ugyanazt csinalja..bar lehet hogy az a karburator sem jo
2015. dec. 21. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az a baja, hogy nem kap benzint... :)

Akkor most a karburátorig eljut a benzin?

2015. dec. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hat a tartalybol folyik bele benzin
2015. dec. 21. 17:04
 3/6 anonim ***** válasza:

"karburatort mar kicsereltem ugyanazt csinalja..bar lehet hogy az a karburator sem jo"


Karburátort nem cserélgetünk hanem bekarburálunk gyári értékre. Ehhez szükséges általában mérőedény, fúvóka kaliber, mikrométer, mélységmérős tolómérő, pár db. üzemanyag tömlő, patika mérleg, illetve többhengeres motorok esetén még egy szinkronteszter.



Ezzel a felkészültséggel ami az írásodból kiderül javaslom vidd el szervizbe a motort!

2015. dec. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem szeretnem a motrot szervizbe vinni...ha valaki esetleg tudna a gyari ertekeket azt megkoszonnem
2015. dec. 22. 11:30
 5/6 anonim ***** válasza:

"nem szeretnem a motrot szervizbe vinni..."


Van fúvóka kalibered és átfolyás mérőd is?

2015. dec. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Membránt néztétek? Lehet beragadt és nem engedi át a cumót.
2016. jan. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!