Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rendőr kamera villanás? (LENT)

Rendőr kamera villanás? (LENT)

Figyelt kérdés
Ha mérnek, akkor a kamera mindenképpen villan? szóval csinál képet ha nem történt szabálysértés akkor is? Ezer százalék, hogy nem mentem gyorsan, tudtam, hogy ott mérnek és direkt néztem nem mentem 50 fölé viszont olyan volt mintha láttam volna egy vaku villanást. Bekötve is be voltunk, semmi szabálysértés nem volt véleményem szerint.

2015. dec. 24. 10:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Szerinted hogyan vakuznának le téged? Nincs olyan vakujuk ami több 10 méter távolságban érdemleges hatást váltana ki. Ez olyan mint amit a Várban lehet látni sokszor, hogy sokan vakuval fényképezik a várost meg a Dunát.


Természetesen vaku nélkül fényképeznek.

2015. dec. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
És nyilván nem fognak ablak mögül sem vakuzni, mert úgy nem lehet képet készíteni. Ha éjszaka van akkor a vaku miatt nem látna ki a kamera az ablakon, világosban pedig még annyi értelme se lenne.
2015. dec. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Régebbi háromlábúak talán még villantak, de ezek az újak már egyáltalán nem, és amik az autóban vannak, azok sem villannak, mert akkor visszatükröződne az egész a szélvédőről és nem látszana semmi. Nagyon kifinomult kamerák ezek, sötétben is tökéletes képet csinálnak, még hahosszú fénnyel mész, akkor is látszik a rendszám.

Aztán az a villanás lehetett bármi.

2015. dec. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nappal nem villanik. De lehet csak boldog karácsonyt akartak kívánni és röhögve böngészik a gyk- t, h mikor teszed fel a kérdést, h lefotózhattak- e. :)
2015. dec. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennél már előrébb tart a rendőrség technikája. Vaku már nincs, mert a digitális világ a yardot is régen elérte. Ne aggódjál, ha érzésed szerint szabályos voltál. Nálam fordítva szokott lenni, tudom hogy szabálytalan voltam és várom a büntit, de eddig még nem jött. Utoljára tizenéve kaptak le, akkor még vakuval, de az nem volt határeset. Visszamentem, megkérdeztem hogy mivel tartozom. 10000-es csekk a kezemben és utána nyugalom.
2015. dec. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
9%
a villanás remélem az volt ,hogy felrobbantak a sünök.
2015. dec. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Közel 10 éve nincs a rendőrségnek vakus traffija. Még éjjel sem "villan" a traffi.
2015. dec. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

N hatos kivételével korrekt választ kaptál. nem kell parázni, ha rendőr lennék, unalmamban én is basztatnám a telefonom vakuját, aztán szétröhögném magam...


gondolhatod hányan nem alszanak, hogy levakuzták őket...

2015. dec. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem villan. Csak a radar az villan, mert van vakuja... De a lézer az nem villan, mivel az infraledekkel világit, amit te nem is érzékelsz.
2015. dec. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Régi háromlábúk sem villantak... Csak a radar villant, ami fixen be volt építve Skoda Favorit/Skoda Feliciába, de azok már megszűntek. Van még pár radar, pl. M0 és M1 autópályán. Na azok még mindig villannak, vörös színnel. De a lézerek nem.
2015. dec. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!