Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a legsúlyosabb büntetés,...

Mi a legsúlyosabb büntetés, ha úgy döntök jogosítvány/papírok nélkül motorozok ~1000ccm-n, a fenntartás érdekében?

Figyelt kérdés

Van egy 4,5milliós gép, amit beszámítással megtudnék venni, de ha fizetném rá a biztosítást, adót, akkor már normális alkatrészre nem maradna, tehát ha mindent fizetnék, jogosítványom volna rá, akkor 1 héten ha 2x tudnám vezetni, ahogy a pénzem engedi


Rendszám sem volna rajta, viszont azt meg egy jó akaró autós biztosan jelentené is az adott útvonalon...


2015. dec. 26. 21:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Akinek nincs pénze banánra, ne vegyen majmot se.


Jogosítvány nélkül pedig potenciális gyilkos vagy, az ilyennek nyugodt lelkiismerettel kívánok olajdoltot a térdig döntős kanyarban, szalagkorlát nélkül...

Remélme felnyom valaki, mielőtt nagy bajt csinálsz.


A legsúlyosabb büntetés pedig itt van.

https://www.youtube.com/watch?v=RlvzgfmLkIY



Mindenképpen végrendelkezz úgy, hogy a sisakkamerád felvételét a halálod után a rokonok feltehessék a netre, hátha egy értelmesebb hülyegyerek inkább jogsit szerez előbb.

2015. dec. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát nála a majom már megvan...
2015. dec. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Kamu...
2015. dec. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Bocsánat, kedves előző, nem akartam személyeskedni :) :P


Néhai Kemény Henrik bábfigurája maga a megtestesült értelem azokhoz képest, akikről beszéltem

2015. dec. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Autóra bár van papírom, de motorra nincs, igaz kezelni tudom őket.
2015. dec. 26. 22:01
 6/17 anonim ***** válasza:
Neked valami nincs rendben abban biztos vagyok...
2015. dec. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
A jogosítvány nélkül való vezetést csak az anyagiak miatt választanám, ha mondjuk nincs érte tényleges börtön, egyébként nem
2015. dec. 26. 22:02
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem kell ehhez jóakaró autós. Én biztos felnyomnálak a rendőrségen.


Üdv,

Egy motoros

2015. dec. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Én terepen sokat motoroztam már 40 LE fölötti motorokkal, és jól is megy. De én se javaslom jogsi nélkül az utcát. Nem lehet ott nyugodt soha az ember. Rossz úgy menni hogy várod mikor kapnak el. Én is megvárom hogy legyen jogsim.
2015. dec. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szerintem anyagilag sem éri meg, bár ehhez nem értek.

Viszont miért nem veszek 1-2 millióért motort, jogsit, rendes ruhát és még bele egy csomó km-t? Sokkal jobban járnál. Ha az neked kevés és drága motor kell, akkor spórolj még.

Az se szép, ha valaki valami apró motorral nyomja jogsi nélkül csórón, de azt egy fokkal jobban megértem...

2015. dec. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!