Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hobbi autószerelők milyen...

Hobbi autószerelők milyen márkájú szerszámokat használtok?

Figyelt kérdés
Melyik márkával mennyire vagytok megelégedve?
2015. dec. 26. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Chrome - Vanadium.
2015. dec. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kpeti563 válasza:
100%
Kingtony
2015. dec. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Beviz Elek ***** válasza:
74%

Beta, yato, hallfords


Nekünk ezek vannak, überkirályak.

2015. dec. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem King Tony, Genius, Beta és Facom kéziszerszámaim vannak nagyrészt. Van még néhány Fortum és Extol Premium is. Valamint ezeken kívül is van még egy-két egyéb márka. Pl. 2-3 Gedore csillag-villáskulcs, 2-3 Knipex fogó, 2-3 Unior szerszám, stb.


King Tony: Nekem ebből van a legtöbb. Felső-közép kategóriásnak mondanám. Jó ár/érték aránya van. Én nagyon szeretem őket.


Genius: Kb. mint a King Tony.


Beta: Csúcsminőség, de nagyon drága.


Facom: Szintén csúcsminőség, de talán még a Betánál is drágább egy hajszállal. Hobbi célra nem igazán éri meg megvenni ezeket.


Fortum: Profi szerszámnak hirdeti magát, de jó lesz az középkategóriának is. Olcsóbb mint a King Tony, de szerintem nincs is olyan jó. Akkor már egy picivel többért a King Tony. De azért egyébként nem rossz.


Extol Premium: Olcsó, de árához képest jó. Ár/érték arányban talán a legjobb. Nem gyakran használt szerszámokból érdemes lehet belőle venni 1-2 darabot. De azért a rendszeresen használt szerszámokat pl csillag-villás kulcs készlet, dugókulcs készlet, stb azért nem ebből a márkából venném.


Gedore: Csúcsminőség. Az egyik legdrágább.


Knipex: Fogó gyártásban nagyon otthon van. Egy Knipex Cobra vízpumpa fogó nem hiányozhat egy műhelyből sem szerintem:) Drága de éri az árát a márka.


Unior: Jó minőségű szerszámok, közép áron.



Elektromos szerszámokból pedig Bosch, Makita és Milwaukee márkákat használok.


Bosch: Nekem két régebbi zöld Bosch gépem van. Egy flex és egy fúró. Ezek még nem azok a mai zöld Boschok amiknek a minősége azért megkérdőjelezhető. Ezekkel megvagyok elégedve, strapabíró gépek. Új Boschban viszont már nem vennék zöldet, csak kéket.


Makia: Nagyon jó ár/érték arányú gépek szerintem. Egy flexem van tőlük, tökéletesen elégedett vagyok vele.


Milwaukee: Két akkus gépem van tőlük. Egy fúró-csavarozó meg egy ütve csavarozó. Drágák voltak, de nagyon elégedett vagyok velük. Ipari használatra is alkalmas gépek.

2015. dec. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Amit összefújt a szél a műhelybe.

Van köztük kevés Beta, Proxxon meg egyéb márkás cucc is, de csavarhúzókból pl. az itt-ott rámragadt példányokat használom. Csillagkulcsokból még az a készlet van, amit ipari tanulóként "kaptam" a tanműhely költöztetésekor... :)

2015. dec. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem OBI-s lux-tools krova készletem van,meg vagyok vele elégedve,már pár éve nyúzom.

De a mai fejemmel biztos nem adnék érte 30 ezret amikor csak fele annyi minden van benne mint ebbe:

[link]

Már találkoztam vele élőben is,és jónak néz ki.

De nagyon jó még az olcsóbbak közül a yonnesway.

2016. jan. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!