Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen színű felni illene...

Milyen színű felni illene világosabb fegyveracél szürke autóhoz?

Figyelt kérdés

A felni egy aluett type 06, jelenleg gyári fényezéssel, én sötétebb bronzra gondoltam ( [link] -erre a színre)


Rikító neon szineket nem szeretnék, se feketét, ezeken kívül mi mutatna még jól?



2015. dec. 28. 10:46
 1/4 veterán vas ***** válasza:

Szürkéhez semmi esetben sem tennék bronzot.

(túl rideg, "fémes" együtt) Az acélszürke autóhoz az ibolya vagy a barack valamelyik nagyon halvány árnyalatát tudnám elképzelni, de tényleg valami nagyon visszafogottat. Amennyiben metál az autó fényezése, akkor még jobban kiemelné, ha a felnik selyemfényű /matt/ bevonatot kapnának. Persze van aki a felnit szokta kiemelni, ízlés dolga.....

Számomra az autó színe a fontos, a felni "csak" kiegészítő.

Ahány ház annyi szokás.


Nekem pl. minden autómon fehérre festett felni volt, (akár alu, akár lemez). Ez egy mánia...... :)

Most éppen az autóm is fehér.

2015. dec. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát márpedig az ilyen autónak vagy az ugyanolyan szürke felni áll jól, vagy a fekete felni, azzal a legütősebb. Ha meg bármilyen színes felnit ráteszel (bronzot beleértve), azzal csak bazári lesz az autó.

De sokat segítene, ha legalább egy autómárkát mondanál.

2015. dec. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
egy 2002-es mazda 6-ról van szó, feketével kicsit unalmas, szürkével úgyszint, ezért gondoltam a bronzra, talán kicsit elegánsabb szín sötétebb,matt barnás árnyalatban.
2015. dec. 28. 14:37
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Nem olyan rossz ez azért.

2015. dec. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!