Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy autót kérnék egy...

Vettem egy autót kérnék egy segít megmondani ezek a gombok mit jelentenek mire valók? Képpel mellékeltem

Figyelt kérdés
[link]
2015. dec. 29. 22:49
 1/8 A kérdező kommentje:
az ajtóban vannak ezek a tároló mögött alig lehet észrevenni, ma vettem észre
2015. dec. 29. 22:50
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen kocsiról van szó?
2015. dec. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Zebra3328 ***** válasza:
A kép szuper, de ha kiegészítenéd az autó márkájával és típusjelével is, akkor még talán válaszolna is rá valaki érdemben.
2015. dec. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Basszus a saját kérdésed megfogalmazására nem szánsz annyi erőt és időt mint amannyit időt és energiát elvársz tőlem ,hogy segítsek !

Vettem egy autót.....

Miért csak egy autót vettél?

Miért nem vettél egy konkrét autót, aminek neve és márkája is van?

Egyébként meg a fényképen lévő gombokkal tudod ki és be kapcsolni az utastér azaz a belsőtér mozgás érzékelő riasztást.(fényképen lévő alsó gomb)

A felső gombbal meg ,szintén a riasztót tudod ki és be kapcsolni autó emeléskor ne riasszon. (ez csak tipp)

2015. dec. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ok rendben köszönöm a segítséget jól hangzik, bár inkább nem bántom ezeket a gombokat
2015. dec. 29. 23:25
 6/8 A kérdező kommentje:

jó az igaz picit értelmetlen lett bele de volt vagy 5 10 perc megírni. csak mert közben írtam és eszembe jutott hogy átírom. s így sikeredett aztán már így maradt. a kérdésedhez hozzászólva.

egykébként köszönöm a segítő válaszokat!

2015. dec. 29. 23:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Az jobb oldali gombbal kapcsolod be a wifit. Az bal oldalival meg kisugárzod a jelet a műholdnak.
2015. dec. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
értékelem a poént egyébként nem rossz elképzelés!
2015. dec. 30. 01:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!