Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok nekem jó autókat...

Tudnátok nekem jó autókat mondani?

Figyelt kérdés

A lányom most lesz 20 éves. 1 éve van jogosítványa, és régóta vágyik egy saját autóra, és mindegy hogy milyen legyen, csak menjen

Inkább a 2 ajtós autók tetszenek neki mint például a Ford Ka.

Eddig a mi családi autónkkal vezetett(BMW 328i)

Születésnapja alkalmábol meg szeretnénk lepni egy saját autóval

Tudnátok a Ford Kához hasonló autókat írni nekem?

A válaszokat előre is köszönöm!



2015. dec. 31. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mennyi a max keret?
2015. dec. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Opel Corsa, Suzuki Swift, Splash, Nissan Micra.
2015. dec. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nemvagyunk egyformák,de a ford KA nál ocsmányabb autót elképzelni is nehéz így lövésem nincs mi jöhetne még nála szóba xD
2015. dec. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Beviz Elek ***** válasza:

Csajszinak?

1. Toyota Yaris

2. Toyota Corolla

2. Nissan Micra

4. VW Lupo/Up/Fox/Polo

2015. dec. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát ha pont a Ford Ka tetszik neki, akkor én azt venném. Olcsó, igénytelen, megbízható kis autó, és viszonylag jó vezetni is, elég jó a futóműve a többi kisautóhoz képest. Ha nem, akkor VW Lupo.
2015. dec. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
2 500 000 ft a max
2015. dec. 31. 14:34
 7/11 anonim ***** válasza:
Én egy Alfa Romeo Mito-t vennék ennyiből. Nem túl nagy autó, nőies vonásokkal, és szép olasz dizájnnal. Bár ezt sokan le fogják szavazni, mert Alfa... :)
2015. dec. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 szántóvető ***** válasza:
mito jó ötlet,szerintem a legszebb autó a szóba jöhető(relatíve kicsi,sportos)autók közül.ennyi pénzért fiatalat kapsz,elvileg nem lehet vele gond bármennyire is olasz.próbálj a típus felől érdeklődni vagy utánaolvasni,hátha nem szemétrevaló a típus :)
2015. dec. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Toyota Corolla
2015. dec. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
2.500.000 nagyon sok lesz. 500.000-nél drágábban ne vegyetek autót, hiszen egy kezdő jogsisnak lesz :) A helyetekben mindenféle képpen 2000-es évjárat előtti autót néznék, a lényeg hogy japán vagy német legyen :) Én is 20 éves leszek, most vettem meg nem rég az autómat, egy japán gép mellett döntöttem, és nem bántam meg :) ha van bármilyen kérdésetek írjatoj nyugodtan, rendesen átnéztem ezt a témát autóvásárlás előtt :) Ja és a lényeg hogy kereskedőtől NE vegyetek autót :)
2016. jan. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!