Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék venni 1 robogót...

Szeretnék venni 1 robogót 100k alatt ami megy kb 60-70-et utazósebességen fogyasztása max 3 liter legyen mivel a munkába mennék vele ha többet fogyasztana drágább lenne mint a buszjegy milyent ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2016. jan. 1. 08:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
60-70-es tempót nem fog produkálni 3 literrel..
2016. jan. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

fogni fog de az rendszámos lesz, mert SMKP csak tartós 40km/h lehet.

Viszont ha már rendszámos akkor elmennék minimum 125ccm vagy tovább, jogsi függvényében, hogy dinamikus legyen egy előzéskor.

Meg ha nem fontos a robogo felépítés egy 250 4t 2hengeres naked bike ami könnyű pici elmegy 3liter alatt és ha úgy van 90et is tud és nem baleset veszélyes, hogy téged kerülget mindenki!

2016. jan. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Na,úgy látom megint megy az álmodozás......hogy egy rossz segédmotor menjen 100-at,ingyen legyen,és termelje a benzint........további jó bohóckodást!!!
2016. jan. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Utálom a Hondákat, de amiből hihető mennyiség volt 3liter alatt ezt tudom linkelni!


[link]


Egy könnyű jó hatásfokú 4t nyomatékos(max 2henger) jó löket-furat arány, nem sokezres fordulaton összenyitó vezérlési idővel simán elvan 2-3literrel 90estempóban is!


A gond az, hogy ez nem segédmotor kategória, tehát rendszám köteles. Rendszám nélkül max 40km/h és úgy egy forgalmas városban letolnak és életveszélyes!

Semmi pénzért nem mennék Pesten ötvenes géppel!!!!!

2016. jan. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne álmodj!

Ha tényleg találsz olyat, ami 3 alatt eszik, akkor is drágább lesz mint a busz, a járulékos költségek miatt.

Karbantartás, biztosítás, stb...

2016. jan. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi de nem mentem sokra a válaszokkal esetleg ami megközelití a kérdésemet?Nem tervezem hogy leteszem a 125ccm jogsit.?
2016. jan. 2. 07:31
 7/9 anonim ***** válasza:

Sajnos választanod kell:

Vagy a 100k, vagy a 3 lityi, vagy a 60-70.

De nem reménytelen.

Nekem egy Rieju Paseo-m volt.

4 ütemű, plafon 58 (gps) volt a vége,

60k-ért vettem és 2,6 volt a fogyasztása.

DE!!! KÍNAI volt!!!

Problémám nem volt vele.

Azért adtam el, mert nagyobbat vettem. (Kymco Dink 50)

Tehát ha megbízol a kínai motorokban akkor van rá esélyed.

Ellenkező esetben max egy olasz/japán péppé-tuningolt állandóan rossz vasat kaphatsz ennyi pénzért.

2016. jan. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

napi szinten 40km/h nál gyorsabb SMKP nél legyen pénzed bírságra is.

Már az NKH.nak van terheléses mérőpadja ami mobil, útszélére kipakolják és ha megy 60at akkor bukta!

2016. jan. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az a mérőpad is annyit ér, mint egy törött pohár a sivatagban.

Aki hozzáértően épít azt méregetheti a rend éber őre.

2018. febr. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!