Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az érdekelne, hogy 1 600cc...

Balázs1666 kérdése:

Az érdekelne, hogy 1 600cc körüli motort vagy bármilyen motort ami 500cc-nél nagyobb hol tudom visszaminősíttetni 11kw-ra és milyen eljárás szükséges hozzá?

Figyelt kérdés

2016. jan. 1. 15:46
1 2
 1/16 szerencses85 ***** válasza:
Sehogyan sem, mivel a 11 kw-os kategóriában 125 köbcenti a feltétel, amit meg nem tudsz varázsolni nagyobb köbcentis motorból.
2016. jan. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Láttam olyan hírdetést ahol egy yamaha xt660x-et hírdettek 11kw-os papírokkal akkor azt ,hogy csinálták?
2016. jan. 1. 15:57
 3/16 anonim ***** válasza:
Valamit csaltak a paprokkal!!Azért érdekes is lenne,hogy 500+ köbcentiből 11kw jön ki!
2016. jan. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
De minek? Az A1-be úgyse fér be, A2-höz meg lehet nagyobb a teljesítmény, vissza kell számolni a tömegből hogy mennyi, de max 35kw.
2016. jan. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ja hogy a köbcentit is visszaírták 125-re? Az igen...
2016. jan. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 veterán vas ***** válasza:
100%
Valaki mesélje már el nekem, mi értelme van ezeknek a "fából-vaskarika"-jellegű kérdéseknek? :(
2016. jan. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Leleményes nép a magyar... Aztán mikor egy belefut egy balesetbe ahol nem feltétlen ő hibázott de kiderül ez kis játék a papírokkal, ne adj isten az is, hogy a vezetett motorhoz jogosítványa sincs.. Akkor majd az ügyvéddel elbeszélgetett az esetleges körülményekről.
2016. jan. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Veterán vas,ezt sajnos sosem tudjuk meg!De sajnos ez az ország már vsak ilyen,hogy itt mindenki szarból várat akar építeni,vagy ha az nem megy akkor rögtön lehet kezdeni trükközni.Itt mindenki B-s jogsival(már ha egyáltalán van neki olyan)akar 1000+ köbcentis motorokat vezetni stb stb....ha meg írod nekik,hogy nem lehet akkor rögtön jön az,hogy hogyan lehet megoldani hogy X kw alatt legyen papr suerint a teljesítmény....
2016. jan. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 veterán vas ***** válasza:

Miután az ember a minőségibb dolgokra vágyik -értsd szebb, jobb, erősebb, drágább stb.- ezért ez a "vissza-minősítés" szerű izé, számomra megfoghatatlan. Kicsit olyan, mintha a kedves tánti a valódi ezüstróka bundájáról megpróbálja elhitetni, hogy csak egy gagyi műszőrme 4800 forintért a second-hand bazárból. ;)

Mi az értelme????

2016. jan. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
elősször is tudom ,hogy nem a leg legálisabb megoldás de már régóta motorozok (cross) és úgy döntöttem elég a pályából csak 16 évesen maximum 11kw-os motort vezethetnék és nem szeretnék egy 125cc 4t-t ami nem megy a 2t-nek a hangja meg nem tetszik ezért szeretnék egy normális endúrót ami egy igazoltatáson elmegy nem szeretnék yamaha dt 125-el mászkálni mert nem egy erőgép de én sem pártolom ezt a megoldást csak nem látok másikat és mivel az iskola messze van valami kell (busz nem jöhet szóba mivel vidék)
2016. jan. 1. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!