Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki sepia nem indul mi...

Sepiazzzz kérdése:

Suzuki sepia nem indul mi vele a gond?

Figyelt kérdés
Vettem egy suzuki sepia robogó 50 köbcentis 35 kilométer mentem vele semmi gond nem volt egyik napról a másikra körülbelül egy kilométeren ként max fordulaton hirtelen leáll ha megállok a piros lámpánál megáll most már be sem indul azelőtt amikor megállt újra lehetett indítani körülbelül 15 20 rugásra mi lehet a gond?
2016. jan. 2. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyújtáshiba, karburátorhiba, üzemanyagellátás.
2016. jan. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első azért hagytál bennne! Jó,hogy a defektet nem írtad.


Nincs alapjárat. Elsőre a karbit pucolnám különösen figyelve az alapjárati fúvókára. Második egy új gyertya.

2016. jan. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tudod, ami információt adott, az szinte semmire se elég, próbáltam némi irányt szabni a hibakeresésnek.

Szerinted pl. mennyi ideig tart megnézni, van-e szikra?

Volt motorom, hogy 3 percenként megállt.. A trafó volt rossz.

"max fordulaton hirtelen leállt,"

Ennek semmi köze az alapjárathoz...

"ha megállok a piros lámpánál megáll"

Ez már alapjárati gond, persze nem a csavarok tekergetésére javul meg..

2016. jan. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem nagyon értek hozzá de szikra van és a gyertyát mikor kicsavartam elég sok benzin volt rajta
2016. jan. 3. 11:01
 5/6 anonim ***** válasza:

A benzines gyertya dús keverékre utal, persze, ha 15-20 rúgásra nem indul be, akkor lehet azalatt lesz benzines, és már nem a leállás utáni állapotot látod.

Mindenesetre ha tudod égesd ki (gázláng felett, fogóval fogva), ha lehet még melegen csavard vissza és próbáld indítani.

Nem tudom milyen szivatója van (automata?), azt is élrdemes megnézni és az úszószintet, nem magas-e, folyik túl.

De még az ellenkezője is lehet, valahol dugulás van és nem kap elég benzint, fúvókadugulás..

Mindkét eset lehetséges....

2016. jan. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki választ megvan a hiba egy cső volt megrepedve ami a benzincsaptól a karburátorba vezet
2016. jan. 3. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!