Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Beneli Pepe motorom van....

Sárgaliliom kérdése:

Beneli Pepe motorom van. Mostanában nem indítottam el kb két hónapja, most nem tudom elindítani. Régebben is több napi állás után nehezen indult el, füstölt. Vajon mit lehet vele tenni? Mi okozhatja?

Figyelt kérdés
2016. jan. 3. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:

2 hónapi állás nem is tesz neki jót...... főleg ilyen időben.

én azért hetente legalább beindítom.

2016. jan. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szivattyúból,vagy az olaj tartályból a szivattyún keresztül, bele szivárog az olaj a motorba állásakor.Ennek az okát kell megkeresni,és javítani.
2016. jan. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kipárolog a benzin a hengerből és a karterből, így ha sokat állt a motor akkor extra dúsítás kell hogy beinduljon. Ez nem rendellenesség, ez ilyen. Ha automata szívatós a gép akkor más úton kell több benzint adni neki, pl 1-2 köbcentit kis fecskendővel kell bejuttatni a karbi légtorkába, vagy befogni a légtorkot kézzel és kb fél gázzal indítani.
2016. jan. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!