Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rendszám nélküli (német)...

Rendszám nélküli (német) autót kezdenék papírozni, kizárólag trailerrel vihetem KPM-re?

Figyelt kérdés
Traileren kívül nincs valami más mód arra, hogy a KPM vizsgára vigyem? Decemberben lejárt már róla a TÜV.

2016. jan. 4. 11:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Vannak olyan emberek akik ezzel foglalkoznak. Ráteszik a próbarendszámukat és elintéznek neked mindent, én így csináltam mikor az olaszból behozott autót forgalomba helyeztem, de ha te akarod csinálni, akkor tréler. Legalábbis más nem jut eszembe.
2016. jan. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
48%

Az első jól írta!


TE csak trailerrel vagy vontatva.

De egyszerűbb és olcsóbb egy erre szakosodott céggel csináltatni. Ők A-Z mindent intéznek,gyorsan,legálisan.

2016. jan. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
vontatva sem, csak traileren, de csatlakozom ahhoz, hogy bízd rá erre szakosodott emberekre. Neked nyűg, de nekik rutin, így sokkal gyorsabb és akár olcsóbb is, ha valami nem jó, de ők könnyen eltusolják, amit te nem tudnál, bár ne így legyen...
2016. jan. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat!
2016. jan. 4. 13:11
 5/15 anonim ***** válasza:
Útvonalengedély.
2016. jan. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 veterán vas ***** válasza:

Azt is lehet, hogy nem trélerezel sehova, csak otthon várod felrakott lábbal az ügyintézőt, aki házhoz viszi az összes okmányt.

Nem mondom, hogy olcsó, de így is megoldható.


Van az az összeg.....mondta Hofi. ;)

2016. jan. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen, a legtöbben nekem is céget ajánlottak, valószínűleg az lesz.. Árakról lehet valahol érdeklődni, Illetve nem lakok Budapesten, városunkban gondolom nincs ilyen cég, tehát az illető le jönne, eltrélerezné a kocsit, és vissza hozná érvényes műszakival?
2016. jan. 5. 10:21
 8/15 A kérdező kommentje:
A papírozást már megérdeklődtem, azt én megoldanám kpm után.
2016. jan. 5. 10:22
 9/15 anonim ***** válasza:
Az illető nem trélerezne semmit. Van próbarendszáma, azzal vinné az autót ügyeket intézni.
2016. jan. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen messze van a KPM? Meg hogy mennyit mersz kockáztatni.
2016. jan. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!