Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » ML mercedes 2001 vélemények,...

ML mercedes 2001 vélemények, tapasztalatok? Roszz jó jöhet! MEGY A ZÖLD KÉZ!

Figyelt kérdés
főleg benzines 270 esetleg nagyobb ,de Gas al.Mire ügyeljek?

2016. jan. 4. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
38%

Gondoltam szólok, hogy tojok a zöld kezedre!

:D

2016. jan. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Arra ügyelj hogy ne vedd meg. Irgalmatlan szívástól kíméled meg magadat. Olcsók ezek az autók már, de nem véletlenül, az okosak kerülik. Tapasztalatot itt ne várj, senki nem szívesen mesél idegeneknek a szívásairól, főleg egy "ilyen" autóval.
2016. jan. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy Merci szívás? Bizonyára vannak költségei a fentartásának. Ne vágjon bele akinek sok. Egyébként a régi másfélmillióból kiindulva nem lehet olyan rossz kocsi. Na meg a mágnes! Szériatartozék a puncimágnes. A 10 éves passatomra is jönnek a fiatal sunák.
2016. jan. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 4165SLT ***** válasza:
A 270-esből nem nagyon lesz gázos. Az CDI. Se nem terepjáró, se nem személyautó. A hátrányait mindkettőnek örökölte. Amúgy nem olyan rosszak, mint mondják. Ne az árkínálat aljából válogass. És olyanhoz hordd, aki ért hozzá. Akkor nem lesz baj.
2016. jan. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ML 55 AMG-m volt.Hatalmas , tekintélyt parancsoló gép. 2 milla alatt volt kűlső esztétikai hibákkal. Jó gazdái voltak előttem (2db) ezért belsőre és szerkezetileg is hibátlan volt mindenben. Próbáltam előtte ml430-at is, de hidd el nekem az amg után olyan volt mintha egy trabantban ülnék(a 3,2 és a 2,3 szerintem nagyon kevés a kasztnihoz)). Ezért is lett az 55-ös. Csakis olajak, szűrők és gyertyacserére volt szükség másra nem. Futóműve strapabíró. Kimagasló biztonságérzetem volt benne amit eddig nem sok autóban éreztem. Tiptronicja tökéletes. Átlag 17liter.Majdnem 100 literes tank, ami az amg verzióban 1/4 tanknál kigyullad a sárga lámpa. Hátul 55AMG felirat eltüntetve, így csak a 2 nagy oválcső árulkodik hátulról.:D 0-100 kb 5,5sec a vége 240 körül van. Biztos lehetsz benne bármilyen 10-20-30 millás új luxusautók vannak a közelbe, ezt ha letaposod és felhörög a ,,vényóc" mindenkinek fel fog állni a hátán a szőr. Te leszel az isten. Akinek valaha is volt egy ilyen szörny az tudja miről beszélek. Aki irigykedik meg elmehet a sunyiba. Ma kb egy 10 éves középkategóriásautó árából veszel egyet. És felettem írták hogy nem jó terepen. Meg kanyarban stb. Egy nagy hülyeség! Ismerősöm ml-je picit átalakítva vadászatra úgy húzza ki a nivákat a gagyéból hogy csak na. Légyszives a kérdezőnek olyan válaszoljon akinek volt már ml, nem olyanok akik az ismerősük ismerősétől hallották ezt+azt. csá
2016. márc. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!