Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti melyiket vennétek?

Ti melyiket vennétek?

Figyelt kérdés

Két autó között vacilálok és nem tudok dönteni.

A cél a megjelenés és a használat illetve a kényelmesség/erő.

Kb 60% városon kívül és 40% városon.

A két autó:


Audi A8 4.2 TDI 2007-2012 évjárat között viszont patika álapotban (épp ezért nem szeretnék az újabbik modellből választani)


Audi Q7 4.2 TDI ugyancsak 2007-2012 évjáratban.



2016. jan. 7. 21:28
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és 43/F
2016. jan. 7. 21:28
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A8
2016. jan. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 veterán vas ***** válasza:
73%

Nem is tudom..............

Annyi biztos, hogy ha valamiben nem tudok dönteni, akkor én leginkább vacillálni szoktam.

(így, két "l"-el) ;)

2016. jan. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Q7. Praktikusabb.

De ha A8-ból van egy tényleg makulátlan példány, akkor azt.

2016. jan. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 szántóvető ***** válasza:
szerintem a q7-nek nagyobb presztízse van,válaszd ezt.
2016. jan. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a Q7-et választanám mert az magasabb, nem ijed meg a nagy hóban vagy rosszabb utakon.
2016. jan. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Én egyiket sem választanám. Ha a cél a megjelenés, használat, kényelmesség és az erő, akkor nem az Audik között keresgélnék. Én még talán hozzá csapnám a megbízhatóságot is és akkor már:


Mercedes E,S vagy vannak SUV-k is. Kényelem, presztizs és megbízhatóság a szinonímájuk. Technikailag 10-20 évvel az Audi előtt járnak. Pl.: 1994-ben már volt a Mercikben adaptív tempomat, az Audikba még csak néhány éve raknak ilyesmit.


Lexus IS,ES,stb. meg vannak SUV-k is. Ugyan fiatal a piacon, de inkább kéne egy nagyon kifinomult 8 hengeres benzines hibrid, mint egy akármilyen penge TDI.


Toyota Tundra. Szintén megfelel minden elvárásodnak és olyan terepen is elboldogul, ahová az eddig felsoroltakkal nem merészkednél (na jó, kivéve néhány Mercedest :-).


Nagy hirtelen ennyi jutott eszembe, de ha körbenéz az ember alaposabban az általad említett árkategóriában, akkor biztos akad még néhány említésre méltó darab.

2016. jan. 8. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%

Nem áll már rendesen igaz?

Én alapból rühellem ezeket a luxus/városi terepjárókat. Terepjáró funkció nincs, viszont az ülésmagasság emelkedésével a sofőr is magasabban jár, mint a többi közlekedő.

Ezek attól még, hogy erősek nem arra készülnek hogy echte toljad neki. Biztos valaki kisebb agilis, mozgékony, könnyebb kocsit vennék, ha már az erő is számít

2016. jan. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha ennyi pénzem lenne autóra akkor én exkluzívabbat vennék. Az Audi túl hétköznapi a felsőbb rétegben élők közt. Minden gazdag BMW, Audi vagy Merci-t vesz, pedig van más luxusmárka is.

Én inkább egy amerikai autót vennék. Európában is kapható a Chrysler 300C vagy hozatnék egy Ford F150-est.

2016. jan. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én az A8-at választanám, mivel szép hosszú klasszikus autó formája van, szerintem sokkal elegánsabb, emiatt a presztízse is több. Sokkal jobban el tudom magam képzelni benne.

Mellesleg nekem nagyon nem jönnek be ezek behemót terepjárónak álcázott "tahómobilok", ezekben vagy gazdag anyukákat, akik ezzel viszik csemetéjüket az oviba vagy pedig kigyúrt magukat gengszternek képzelő egyéneket tudok elképzelni. (nem mintha A8-ba nem lenne ilyen, de valahogy a q7 jobban rájátszik erre...) Nekem egyáltalán nem a presztízs szó jut eszembe a Q7-ről.

Úgy ahogy a készülő RR terepjáróról sem a elegancia jut eszembe (vagy a már kész Bentayga-ról sem), pedig a RR erről szól...

2016. jan. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!